امیر اوجاقی جانشین حسین اوجاقی شد
امیر اوجاقی جانشین حسین اوجاقی شد

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، طی حکمی از سوی امیر صدیقی رئیس فدراسیون، امیر اوجاقی به عنوان سرمربی تیم ملی ساندا مردان ایران منصوب شد. همچنین علی دهقان نیز به عنوان مربی در کنار اوجاقی حضور خواهد داشت. امیر اوجاقی پیش از این هدایت تیم ملی جوانان را برعهده […]

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، طی حکمی از سوی امیر صدیقی رئیس فدراسیون، امیر اوجاقی به عنوان سرمربی تیم ملی ساندا مردان ایران منصوب شد. همچنین علی دهقان نیز به عنوان مربی در کنار اوجاقی حضور خواهد داشت.

امیر اوجاقی پیش از این هدایت تیم ملی جوانان را برعهده داشت. وی به عنوان سرمربی تیم جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ کره جنوبی، از ۵ فرصت ممکن صاحب ۴ مدال طلا شد.

همچنین تیم تحت هدایت او که در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ برزیل با ۸ سانداکار شرکت کرده بود، با ۷ مدال طلا و یک برنز، قهرمان شد. تیم جوانان که زیر نظر اوجاقی در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ برونئی حضور یافت، از ۸ فرصت ممکن به ۶ مدال طلا و ۲ برنز دست پیدا کرد.

سرمربی تیم ساندا مردان ایران دارای مدرک دکتری مدیریت ورزش بوده و از ابتدای شروع اردوهای تیم ملی (دی ماه سال ۱۴۰۰) بعنوان مربی در کنار تیم ملی بزرگسالان حضور داشته است.

تمرینات تیم ساندا ایران جهت حضور در بازی‌های آسیایی هم‌اکنون در آکادمی ملی ووشو در حال پیگیری است.

انتهای پیام

منبع