انتقاد ابراهیم جوادی از عملکرد تیم ملی کشتی در مسابقات صربستان
انتقاد ابراهیم جوادی از عملکرد تیم ملی کشتی در مسابقات صربستان

ابراهیم جوادی درگفت‌وگوبا ایسنا اظهارکرد: عملکرد تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در این دوره خوب نبود، به ویژه حسن یزدانی که در این دوره انتظارات بسیاری از وی برای کسب مدال طلا می‌رفت. جوادی بیان کرد: حسن یزدانی در این دوره از مسابقات بدون برنامه ظاهر شد و نتوانست مانند سال‌های گذشته خوش بدرخشد. […]

ابراهیم جوادی درگفت‌وگوبا ایسنا اظهارکرد: عملکرد تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در این دوره خوب نبود، به ویژه حسن یزدانی که در این دوره انتظارات بسیاری از وی برای کسب مدال طلا می‌رفت.
جوادی بیان کرد: حسن یزدانی در این دوره از مسابقات بدون برنامه ظاهر شد و نتوانست مانند سال‌های گذشته خوش بدرخشد.
وی گفت: اینکه می‌گویند هجمه‌ها بر روی حسن یزدانی بوده قبول ندارم، این ورزش یک ورزش انفرادی است، در کل حسن یزدانی در فینال مسابقات هیچ عملکرد درخشانی ازخود به نمایش نگذاشت.
وی تصریح کرد: یزدانی بدون برنامه وآنالیز شرکت کرد در صورتی که تیلور به خوبی حسن یزدانی را آنالیزکرده بود وتوانست با یک نتیجه خوب بر اوغلبه کند و قهرمان جهان شود.
قهرمان جهان والمپیک طی سال های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴ گفت: کسب مدال طلای کامران قاسمپور را تبریک می‌گویم، قاسمپور از کشتی‌گیران بسیارخوب تیم ملی و کشور است و آینده درخشانی در انتظار این کشتی گیر مطرح کشورمان خواهد بود.
انتهای پیام