انجام ۱۰ بازی طی ۳۸ روز/ چرا دارو ۴۸ ساعت قبل از بازی تغییر کرد؟
انجام ۱۰ بازی طی ۳۸ روز/ چرا دارو ۴۸ ساعت قبل از بازی تغییر کرد؟

به گزارش مهر، فرزاد حسین‌خانی عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی «مس نوین کرمان و پرسپولیس» در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور با تبریک برد پرسپولیس اظهار داشت: برای این بازی برنامه ریزی و پلن های یک، دو و سه داشتیم اما متأسفانه با گلی که در دقیقه ۳۸ دریافت کردیم، […]

به گزارش مهر، فرزاد حسین‌خانی عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی «مس نوین کرمان و پرسپولیس» در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور با تبریک برد پرسپولیس اظهار داشت: برای این بازی برنامه ریزی و پلن های یک، دو و سه داشتیم اما متأسفانه با گلی که در دقیقه ۳۸ دریافت کردیم، برنامه ریزی های بهم ریخت و نتواستیم سراغ پلن های بعدی برویم.

وی با اشاره به اینکه اختلاف سطح کیفی بازیکنان در این بازی نتیجه بازی را رقم زد، افزود: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم چرا که برای عمل به شرح وظایفشان تمام تلاششان را کردند.

حسین خانی تصریح کرد: با توجه به اینکه شرایط برابری نداشتیم از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

وی گفت: فدراسیون چگونه برنامه ریزی کرده که مس نوین طی ۳۸ روز ۱۰ بازی انجام داده است! مطمئناً امکانات و شرایط یک تیم لیگ دویی به گونه‌ای نیست که طی مدت گفته شده ۱۰ بازی انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال مس نوین همچنین گفت: اتفاقاتی قبل از بازی رخ داد که نمی‌خواهم به آن دامن بزنم اما به هر حال بر ذهنیت بازیکنان، کادر فنی و باشگاه تأثیرگذار بود. مگر می‌شود ۴۸ ساعت مانده به بازی یک‌دفعه داور بازی را عوض کنند؟ دلیل این کار چیست؟ ما امروز روی یکی دو صحنه (دو صحنه آفساید و یک صحنه خطا پشت ۱۸ قدم برای تیم حریف) اعتراض شدید داشتیم و فیلم بازی هم موجود است.

وی در خصوص عملکرد بازیکنانش بیان کرد: در بحث شرح وظایفی که به بازیکنان در فاز دفاع و حمله داده بودیم، رضایت ۶۰ تا ۷۰ درصدی دارم. اگر بچه‌ها احساس مسئولیت بیشتری در انجام شرح وظایفشان داشتند می‌توانستیم بازی زیباتری را شاهد باشیم.