انگاپت و عبدالعزیز به تیم والیبال پیکان پیوستند
انگاپت و عبدالعزیز به تیم والیبال پیکان پیوستند

به گزارش ایسنا، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت با حضور هشت تیم آسیایی برگزار می‌شود و تیم‌های پیکان و مقاومت شهداب یزد هم نماینده‌های ایران در این مسابقات هستند.   باشگاه پیکان برای حضور در این رقابت‌ها با محمد موسوی  و سعید معروف دو ستاره والیبال به توافق رسیده […]

به گزارش ایسنا، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت با حضور هشت تیم آسیایی برگزار می‌شود و تیم‌های پیکان و مقاومت شهداب یزد هم نماینده‌های ایران در این مسابقات هستند.  

باشگاه پیکان برای حضور در این رقابت‌ها با محمد موسوی  و سعید معروف دو ستاره والیبال به توافق رسیده و موسوی چند روزی است که در تمرینات این تیم حاضر می‌شود.  

همچنین حضور اروین انگاپت ستاره فرانسوی والیبال و نیمیر عبدالعزیز پشت خط زن سرشناس هلندی در تیم پیکان برای جام باشگاه‌های آسیا قطعی شد.

رضا مومنی مقدم مربی تیم پیکان در گفت‌وگو با ایسنا از عقد قرارداد این دو بازیکن با پیکان خبر داد و گفت: این دو بازیکن با باشگاه پیکان قرارداد امضا کرده‌اند و منتظریم مسابقاتشان تمام شود تا به تمرینات ما برسندو با هماهنگی هماهنگی کامل وارد بازی‌ها شویم. تا جایی که می‌دانم بالای ۸۰، ۹۰ درصد مطمئنم که این بازیکنان به تیم پیکان ملحق می‌شوند.

گروه‌بندی مسابقات به ترتیب زیر است:

گروه A: ایران (پیکان)، تایلند (ناخون راتچاسیمای)، ازبکستان (اوزتلیوم) و ژاپن (سانتوری سانبردز)

گروه B: ایران (مقاومت شهداب یزد)، قطر (الریان)، قزاقستان (تاراز) و عراق ( باشگاه البحری)

انتهای پیام

منبع