اولمرت: اسرائیل قصد مذاکرات جدی با فلسطینی‌ها را ندارد
اولمرت: اسرائیل قصد مذاکرات جدی با فلسطینی‌ها را ندارد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، ایهود اولمرت، نخست‌وزیر اسبق دولت رژیم صهیونیستی در سخنانی در گفت‌وگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اظهار کرد که دولت تل‌آویو هیچ قصد و تصمیمی برای ورود به مذاکرات سیاسی جدی با فلسطینی‌ها ندارد.  وی در این باره تصریح کرد: اسرائیل در پاسخ به فشارهای آمریکا […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، ایهود اولمرت، نخست‌وزیر اسبق دولت رژیم صهیونیستی در سخنانی در گفت‌وگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اظهار کرد که دولت تل‌آویو هیچ قصد و تصمیمی برای ورود به مذاکرات سیاسی جدی با فلسطینی‌ها ندارد.

 وی در این باره تصریح کرد: اسرائیل در پاسخ به فشارهای آمریکا به طور ضمنی اشاره‌هایی در این زمینه کرده اما این هرگز نمی‌تواند بیانگر موفقیت در این زمینه باشد.

وی تحرکات مسئولان اسرائیلی در این زمینه را بسیار خطرناک خواند.

اولمرت ادامه داد: هیچ مانعی وجود ندارد که سد راه پیشرفت در مذاکرات با فلسطینی‌ها شود و اکنون فرصتی در این راستا دست داده که هر نخست‌وزیری بدون اینکه امکان سرنگونی او وجود داشته باشد، می‌تواند از آن استفاده کند.

مذاکرات سیاسی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و دولت رژیم صهیونیستی از آوریل ۲۰۱۴ تا کنون به دلیل نقض‌ها و تجاوزات دولت تل‌آویو به فلسطینی‌ها متوقف شده است.

انتهای پیام

منبع