ایران در لیست رقبای تدارکاتی احتمالی پرو
ایران در لیست رقبای تدارکاتی احتمالی پرو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مونتالوان خبرنگار پرویی شبکه تله‌موندو و سایت ESPN مدعی شد که تیم ملی ایران جزو گزینه‌هایی است که مسئولان فدراسیون فوتبال پرو برای برگزاری بازی دوستانه با آنها فکر می‌کنند. او در پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: برخی از گزینه‌های پرو برای بازی‌های دوستانه جهت آمادگی حضور […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مونتالوان خبرنگار پرویی شبکه تله‌موندو و سایت ESPN مدعی شد که تیم ملی ایران جزو گزینه‌هایی است که مسئولان فدراسیون فوتبال پرو برای برگزاری بازی دوستانه با آنها فکر می‌کنند.

او در پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: برخی از گزینه‌های پرو برای بازی‌های دوستانه جهت آمادگی حضور در جام جهانی عبارتند از: عراق، ایران، مراکش، نیوزیلند و عربستان که سه تا از این تیم‌ها به جام جهانی صعود کرده‌اند. مذاکراتی با سایر فدراسیون‌ها هم در جریان است اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی صورت نگرفته است. اسپانیا محتمل‌ترین مکان برای برگزاری این بازی‌های دوستانه است.

پرو به عنوان تیم پنجم قاره آمریکای جنوبی در ماه خرداد در پلی‌آف بین قاره‌ای با برنده مصاف استرالیا و امارات مصاف می‌کند و برنده آن بازی راهی جام جهانی 2022 خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

منبع