اینزاگی: هدف‌مان این بود که به مرحله حذفی برسیم و رسیدیم
اینزاگی: هدف‌مان این بود که به مرحله حذفی برسیم و رسیدیم

به گزارش تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال لاتزیو که شاگردانش در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه با نتیجه 4 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شدند، امشب (چهارشنبه) فقط با یک هدف مردانش را به میدان می‌فرستد: ارائه یک بازی خوب برای آبروداری. اینزاگی به خبرنگاران گفت: ما می‌دانیم […]

به گزارش تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال لاتزیو که شاگردانش در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه با نتیجه 4 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شدند، امشب (چهارشنبه) فقط با یک هدف مردانش را به میدان می‌فرستد: ارائه یک بازی خوب برای آبروداری.

اینزاگی به خبرنگاران گفت: ما می‌دانیم که بازی کردن در چنین مسابقاتی چقدر سخت است. به همین دلیل می‌خواهیم یک عملکرد خوب را به نمایش بگذاریم. تا قبل از بازی رفت ما در این فصل از لیگ قهرمانان تن به شکست نداده بودیم پس می‌خواهیم یک نمایش خوب را ارائه کنیم.

سرمربی لاتزیو که تیمش آخرین بازمانده ایتالیا در لیگ قهرمانان اروپاست و به نظر هم نمی‌رسد شانس زیادی برای پیشروی به مرحله بعدی داشته باشد، افزود: ما می‌خواهیم بعد از این بیشتر در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم. بعد از 20 سال، امسال برای اولین بار توانستیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم، پس باید از فرصت‌هایی مانند بازی امشب لذت ببریم. امیدوارم که باز هم بتوانیم از بازی در لیگ قهرمانان لذت ببریم، چون ما تیمی جاه‌طلب هستیم. ما به هدفی که از حضورمان در این فصل‌مان در لیگ قهرمانان داشتیم، رسیدیم و آن صعود به مرحله حذفی رقابت‌ها بود.

تیم‌های فوتبال لاتزیو و بایرن مونیخ امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران در آلمان به مصاف هم خواهند رفت.

 

انتهای پیام/