بارسلونا به دنبال معاوضه گریزمان با دیبالا
بارسلونا به دنبال معاوضه گریزمان با دیبالا

به گزارش تسنیم، پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا گزارش داد، باشگاه بارسلونا از معاوضه آنتوان گریزمان با پائولو دیبالا استقبال می‌کند، برای همین به یوونتوس پیشنهاد جا به جایی این دو بازیکن را خواهد داد. مهاجم آرژانتینی راه‌راه پوشان تورین بحث جدایی‌اش از یووه مطرح است، این در حالی است که گفته می‌شود امکان دارد […]

به گزارش تسنیم، پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا گزارش داد، باشگاه بارسلونا از معاوضه آنتوان گریزمان با پائولو دیبالا استقبال می‌کند، برای همین به یوونتوس پیشنهاد جا به جایی این دو بازیکن را خواهد داد. مهاجم آرژانتینی راه‌راه پوشان تورین بحث جدایی‌اش از یووه مطرح است، این در حالی است که گفته می‌شود امکان دارد او با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن معاوضه شود.

بارسلونا که به دنبال ایجاد تغییراتی در خط حمله‌اش است، به دنبال آن است تا گریزمان را با دیبالا معاوضه کند و به نوعی هم از پرداخت دستمزد سنگین به این مهاجم فرانسوی خلاص شود. اخیراً نشریه اسپانیایی «آاِس» هم مدعی شده است که خوان لاپورتا رئیس جدید باشگاه بارسلونا با سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شود، برای عقد قراردادی دو ساله به توافق رسیده است.

دیبالای 27 ساله که قرارداد کنونی‌اش با یوونتوس تا سال 2022 اعتبار دارد، هنوز برای تمدید قرارداد با این باشگاه ایتالیایی به توافق نرسیده و همین مسئله شایعات زیادی را درباره آینده حرفه‌ای‌اش مطرح کرده است. گفته می‌شود دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد هم وضعیت مهاجم آرژانتینی بانوی پیر را زیر نظر دارند.

گریزمان 29 ساله هم که در تابستان 2019 پس از پنج سال حضور در اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست، تاکنون در 87 بازی 28 گل برای آبی‌واناری‌ها به ثمر رسانده است. او تا سال 2024 با بارسلونا قرارداد دارد.

انتهای پیام/