بازار دانش‌بنیان های قطعات یدکی خودرو در روسیه رونق می‌گیرد
بازار دانش‌بنیان های قطعات یدکی خودرو در روسیه رونق می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوم و سوم شهریورماه سال ۱۴۰۱ نمایشگاه صنعت و قطعات خودرو روسیه برگزار می‌شود و آخرین فناوری‌های این حوزه به نمایش گذاشته خواهد شد. فرصتی که با حمایت گروه خودرویی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوم و سوم شهریورماه سال ۱۴۰۱ نمایشگاه صنعت و قطعات خودرو روسیه برگزار می‌شود و آخرین فناوری‌های این حوزه به نمایش گذاشته خواهد شد.

فرصتی که با حمایت گروه خودرویی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی هم قرار گرفته است تا توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند و دستاوردهای خود را به این بازار بزرگ معرفی کنند.

در این نمایشگاه، فضایی مجزا در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی قرار خواهد گرفت تا بتوانند ضمن معرفی توانمندی‌های خود؛ بازار فناورانه‌شان را در روسیه رونق دهند. نمایشگاه قطعات یدکی خودرو در روسیه محلی برای اجتماع خودروسازان بزرگ و مطرح دنیا است و شرکت‌های صاحب برند در آن حضور خواهند داشت.

بر اساس پیش‌بینی های صورت گرفته قطعه سازان مطرح جهان در این رویداد مشارکت می کنند و توانمندی های خود را به نمایش می گذارند.

شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی فعال در حوزه تولید قطعات خودرو هم می توانند با حضور در این رویداد جهانی؛ بازار خود را در کشور روسیه توسعه دهند. بازاری که به دلیل برخی نوسانات داخلی و خارجی در این کشور به واردات وابسته است.

منبع