بازتاب نارضایتی ملی پوشان ایران از اسکوچیچ در کشور کی‌روش
بازتاب نارضایتی ملی پوشان ایران از اسکوچیچ در کشور کی‌روش

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «ابولا» پرتغال امروز در گزارشی به وضعیت تیم ملی فوتبال ایران با محوریت مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو پرداخت و اعلام کرد که جو تیم ملی ایران بعد از باخت مقابل الجزایر در قطر باعث ایجاد شکاف بین بازیکنان تیم ملی و دراگان اسکوچیچ شده است. این روزنامه با اشاره […]

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «ابولا» پرتغال امروز در گزارشی به وضعیت تیم ملی فوتبال ایران با محوریت مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو پرداخت و اعلام کرد که جو تیم ملی ایران بعد از باخت مقابل الجزایر در قطر باعث ایجاد شکاف بین بازیکنان تیم ملی و دراگان اسکوچیچ شده است.

این روزنامه با اشاره به نارضایتی طارمی از شرایط اردوی تیم ملی ایران در قطر، نوشت: «ایران در انتخاب حریف دچار مشکل شد و در نهایت فقط در بازی دوستانه دوحه با الجزایر در دمای بسیار بالا و در زمینی با شرایط وحشتناک بازی کرد. طارمی حتی از یک خبرنگار تصویری تلویزیون ایران خواست که از زمین فیلمبرداری کند زیرا او وضعیت تاسفبار زمین را باور نمی‌کرد.»

ابولا ادامه داد: «بر اساس اطلاعاتی که از ایران می‌آید، مهاجم (طارمی) و سایر بازیکنان تاثیرگذار در تیم پارسی تلاش خواهند کرد تا حرکت‌هایی را برای کنار گذاشتن اسکوچیچ و بازگرداندن کارلوس کی روش انجام دهند.»

iHwf+l4syFSacXnAAAAAElFTkSuQmCC - بازتاب نارضایتی ملی پوشان ایران از اسکوچیچ در کشور کی‌روش

منبع