بازداشت ۲۰۰ تن از شرکت کنندگان یک همایش در مسکو
بازداشت ۲۰۰ تن از شرکت کنندگان یک همایش در مسکو

به گزارش مهر به نقل از تاس، پلیس روسیه از بازداشت حدود ۲۰۰ نفر که قصد برگزاری یک مجلس در شمال شهر مسکو را داشتند خبر داد. بر اساس این گزارش، پلیس مسکو با صدور بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: گروهی از شهروندان به نمایندگی از یک سازمان عمومی قصد برگزاری همایش در ساختمان […]

به گزارش مهر به نقل از تاس، پلیس روسیه از بازداشت حدود ۲۰۰ نفر که قصد برگزاری یک مجلس در شمال شهر مسکو را داشتند خبر داد.

بر اساس این گزارش، پلیس مسکو با صدور بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: گروهی از شهروندان به نمایندگی از یک سازمان عمومی قصد برگزاری همایش در ساختمان یک هتل در خیابان «ایزمایلواکو شوسِس» را داشتند که این همایش در نقض مقررات مصوب در خصوص محدودیت‌های کرونایی تشخیص داده شد. علاوه بر این، تعدادی از شرکت کنندگان در این همایش نیز در زمره عناصر نا مطلوب در روسیه بودند که آنها نیز بازداشت شدند.

لازم به ذکر است، پیشتر «مارینا لیوینوویچ» از اعضای کمیسیون نظارت عمومی مسکو از بازداشت بیش از ۱۷۰ تن از اعضای گروهی موسوم به «دمکرات‌های متحد» که قصد برگزاری یک همایش عمومی را داشتند خبر داده بود.

بر اساس اعلام پلیس مسکو، بازداشت شدگان در اختیار پلیس محلی این شهر قرار گرفته‌اند و قرار است جریمه نقدی برای آنها در نظر گرفته شود.