بازداشت ۴ عنصر تکفیری داعش در ۳ استان عراق
بازداشت ۴ عنصر تکفیری داعش در ۳ استان عراق

به گزارش مهر به نقل از المعلومه، «یحیی رسول» سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از سلسله عملیات‌های گسترده نیروهای امنیتی این کشور علیه بقایای داعش در نقاط مختلف خبر داد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: نیروهای امنیتی عراق به تازگی عملیات‌های جداگانه ای را علیه هسته‌های پنهان داعش در ۳ […]

به گزارش مهر به نقل از المعلومه، «یحیی رسول» سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از سلسله عملیات‌های گسترده نیروهای امنیتی این کشور علیه بقایای داعش در نقاط مختلف خبر داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: نیروهای امنیتی عراق به تازگی عملیات‌های جداگانه ای را علیه هسته‌های پنهان داعش در ۳ استان ترتیب دادند. نیروهای امنیتی توانستند در استان‌های مذکور ۴ عنصر تکفیری داعش را بازداشت کنند.

به گفته سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، نیروهای امنیتی این کشور عملیات‌های خود علیه بقایای داعش را در استان‌های سه گانه بغداد، الانبار و صلاح الدین ترتیب دادند. در این عملیات‌ها تعدادی از مواضع تکفیریها نیز منهدم شد.

پیش از این نیز نیروهای عراقی موفق شدند مسئول بمب گذاری داعش را در الانبار شناسایی و بازداشت کنند. این درحالی است که پیشتر نیروهای ارتش عراق یکی از خطرناک‌ترین عناصر داعش را در استان نینوا بازداشت کرده بودند. این عنصر بازداشت شده از مدتها قبل توسط نیروهای عراقی تحت تعقیب قرار گرفته بود.