بازدید نایب رئیس جودو آسیا از کمپ تیم‌های ملی ایران
بازدید نایب رئیس جودو آسیا از کمپ تیم‌های ملی ایران

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، سید سمیر صادق الموسوی نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا و رئیس فدراسیون جودو کشور عراق که شب گذشته همراه با ابویاسر رئیس هیأت جودو شهر کربلا وارد تهران شده بودند، صبح امروز سه شنبه ۱۶ آبان ماه با حضور در فدراسیون جودو با […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، سید سمیر صادق الموسوی نایب رئیس اتحادیه جودو آسیا و رئیس فدراسیون جودو کشور عراق که شب گذشته همراه با ابویاسر رئیس هیأت جودو شهر کربلا وارد تهران شده بودند، صبح امروز سه شنبه ۱۶ آبان ماه با حضور در فدراسیون جودو با آرش میراسماعیلی رئیس و صدیقه کعبی زاده دبیرکل فدراسیون جودو دیدار و گفت‌وگو کردند.
در پایان این دیدار، صادق الموسوی همراه با آرش میراسماعیلی از امکانات و شرایط آکادمی جودو ایران بازدید به عمل آورد. در این بازدید، رئیس فدراسیون جودو عراق، پرچم متبرک به ضریح حرم امام حسین (علیه السلام) را به آکادمی جودو ایران هدیه کرد.
ابو یاسر رئیس هیأت جودو شهر کربلا، صدیقه کعبی زاده دبیر کل فدراسیون جودو، مریم بهاروند نایب رئیس بانوان فدراسیون و محمد بلوطی رئیس کمیته دفاع شخصی نیز در این بازدید حضور داشتند.
صادق الموسوی پس از بازدید از آکادمی جودو ایران، اظهار داشت: سال گذشته نیز سفری به ایران و فدراسیون جودو داشتم، در این سفر نیز از مراحل ساخت آکادمی جودو ایران بازدید کردم و مراحل آماده سازی آکادمی جودو ایران را دید بودم. امروز که مجدداً به تهران سفر کردم با حضور در آکادمی جودو ایران فضای سالن را نسبت به سفر قبلی کاملاً متفاوت دیدم.
وی افزود: این آکادمی بسیار فضای خوبی دارد و خیلی خوب تجهیز شده است که می‌تواند پایگاه خوبی برای فعالیت‌های جودو ایران در سطح قهرمانی باشد.