بازنده علیرضا حیدری بازیگر هالیوود شد
بازنده علیرضا حیدری بازیگر هالیوود شد

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت mmajunkie، دانیل کورمایر عضو اخیر تالار مشاهیر UFC، قهرمان اسبق سنگین وزن و سبک وزن این سازمان و تحلیلگر فعلی رقابت ها، اعلام کرد که قرار است در یک سریال تلویزیونی بازی کند. او درباره قبول این پیشنهاد گفت: من از لوئیزیانا به  هشت ضلعی (محل برگزاری رقابت […]

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت mmajunkie، دانیل کورمایر عضو اخیر تالار مشاهیر UFC، قهرمان اسبق سنگین وزن و سبک وزن این سازمان و تحلیلگر فعلی رقابت ها، اعلام کرد که قرار است در یک سریال تلویزیونی بازی کند.

او درباره قبول این پیشنهاد گفت: من از لوئیزیانا به  هشت ضلعی (محل برگزاری رقابت های UFC) آمدم و اکنون هالیوود را در پیش دارم. کورمایر در توییتر پست کرد:  واقعاً برای این فصل از زندگی‌ام مفتخر و هیجان زده هستم!

کورمایر در نقش یکی از چهار مبارزی که سریال روی آنها تمرکز خواهد داشت، بازی خواهد کرد. جینا رودریگز برنده گلدن گلوب نیز برای یکی از نقش‌های مبارزان دیگر انتخاب شده است.

62320236 - بازنده علیرضا حیدری بازیگر هالیوود شد

کورمایر نقش مبارزی را بازی می کند که از مرگ همسرش بر اثر سرطان در حال فروپاشی است و در حالی که یک فرزند دارد و بدهی های زیاد، با شرایط سختی روبروست.

 کورمایر در سال ۲۰۱۵ عنوان قهرمانی سبک وزن UFC را به دست آورد. سه سال بعد، او کمربند سنگین وزن را نیز به دست آورد تا قهرمان دو بخش به صورت همزمان شود. اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ UFC رخ داده بود. او در سال ۲۰۲۰ پس از باخت به استیپ میوسیچ بازنشسته شد.

اوایل این ماه، او به همراه حبیب نورماگمدوف به تالار مشاهیر UFC وارد شد.

دانیل کورمایر پیش از این در کشتی آزاد فعال بود. او در رقابت های جهانی ۲۰۰۳ و المپیک آتن ۲۰۰۴ دوبار مغلوب علیرضا حیدری شد. او یک بار هم در سال ۲۰۰۷ در رقابتهای جهانی باکو آذربایجان مغلوب سعید ابراهیمی شده بود.

3 - بازنده علیرضا حیدری بازیگر هالیوود شد

انتهای پیام

منبع