بازگشت صیادمنش بعد از ۴ ماه/ سرمربی هال‌سیتی: فوق‌العاده است!
بازگشت صیادمنش بعد از ۴ ماه/ سرمربی هال‌سیتی: فوق‌العاده است!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال هال سیتی روز دوشنبه این هفته در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس به مصاف بلک‌پول می‌رود. «لیام روسنیور» سرمربی تیم هال سیتی در آستانه این مسابقه تایید کرد که اللهیار صیادمنش برای بازی با بلک‌پول در دسترس خواهد بود. مهاجم ۲۱ ساله ایران بیش از چهار […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال هال سیتی روز دوشنبه این هفته در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس به مصاف بلک‌پول می‌رود.
«لیام روسنیور» سرمربی تیم هال سیتی در آستانه این مسابقه تایید کرد که اللهیار صیادمنش برای بازی با بلک‌پول در دسترس خواهد بود.
مهاجم ۲۱ ساله ایران بیش از چهار ماه پیش و در بازی مقابل برنلی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و این آسیب دیدگی باعث دوری بلندمدت او ازمیادین شد. با این حال صیادمنش حالا آماده بازگشت و بازی است.

صیادمنش که در ماه مرداد مصدوم شد و حالا آماده بازی شده است

سرمربی هال سیتی با ابراز خوشحالی از شرایط صیادمنش گفت: آلی (اللهیار) بازگشته است که برای من فوق العاده است. بعد از اینکه دیمی (دیمیتریوس پلکاس) از لیست خارج شد، صیادمنش می‌تواند بخشی از تیم باشد. این امتیاز بزرگی است و من واقعاً مشتاقانه منتظر همکاری با آلی هستم.
وی ادامه داد: آلی در دسترس است. من به تمام گزینه‌های تهاجمی که در حال حاضر می‌توانم داشته باشم نیاز دارم، زیرا ما در آن منطقه یک مقدار بازیکم کم داریم. «بنجی» (بنجامین تته) به تمرینات بازگشته است، اما او تا چند هفته دیگر نمی‌تواند بازی کند.