بازی را با تلاش بازیکنان بردیم/ اخراج سیامک نعمتی درست بود
بازی را با تلاش بازیکنان بردیم/ اخراج سیامک نعمتی درست بود

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در دیدار امروز پنجشنبه گفت: پیشاپیش سال نو را به ایرانی های عزیز تبریک می گویم. برای تمام خانواده ها و افرادی که طی این سال عزیزان خود را از دست دادند بخصوص خانواده مرحوم علی انصاریان و مهرداد میناوند […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در دیدار امروز پنجشنبه گفت: پیشاپیش سال نو را به ایرانی های عزیز تبریک می گویم. برای تمام خانواده ها و افرادی که طی این سال عزیزان خود را از دست دادند بخصوص خانواده مرحوم علی انصاریان و مهرداد میناوند آرزوی صبر می کنم. امیدوارم روح عزیزان قرین رحمت باشد.

وی با اشاره به جریان دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گفت: اگر اختلاف گل را به دو الی سه می رساندیم به سختی نمی افتادیم. اگر پنالتی را گل می کردیم راحت تر بازی را انجام می دادیم. درهر صورت‌ خوشحالم نتیجه بازی را با تلاش بازیکنان به سود خود تمام کردیم. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد داور بازی هم تصریح کرد: تیم حریف وقتی عقب بود سعی کرد با بازیکنان تکنیکی نظیر محمد بلبلی خطرناک روی دروازه ما ظاهر شود. فکر می کنم سیامک نعمتی با تمرکز بیشتری می توانست روی صحنه هایی که کارت گرفت عمل کند. فکر می کنم هر دو اخطاری که منجر به اخراج او شد درست بود.