باشگاه سپاهان به حسینی رضایت‌نامه نمی‌‌دهد/ سلمانی یک فصل دیگر با سپاهانی‌ها قرارداد دارد؟
باشگاه سپاهان به حسینی رضایت‌نامه نمی‌‌دهد/ سلمانی یک فصل دیگر با سپاهانی‌ها قرارداد دارد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا حسینی وینگر تیم فوتبال سپاهان در حال حاضر با چند پیشنهاد جدی روبه‌رو است. دو باشگاه استقلال و گل‌گهر سیرجان خواهان جذب این بازیکن هستند و در تماس با این بازیکن جویای شرایط انتقالش شده‌اند. مسئولان باشگاه سپاهان هم در جریان پیشنهادهای حسینی قرار دارند، ولی به این […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا حسینی وینگر تیم فوتبال سپاهان در حال حاضر با چند پیشنهاد جدی روبه‌رو است. دو باشگاه استقلال و گل‌گهر سیرجان خواهان جذب این بازیکن هستند و در تماس با این بازیکن جویای شرایط انتقالش شده‌اند. مسئولان باشگاه سپاهان هم در جریان پیشنهادهای حسینی قرار دارند، ولی به این بازیکن اعلام کرده‌اند به وی نیاز دارند و برای جدایی حاضر به دادن رضایت‌نامه نیستند. 

یاسین سلمانی هافبک سپاهان هم در حال حاضر با چند پیشنهاد مواجه شده است. این بازیکن مدتی پیش گفته بود که بازیکن آزاد است، ولی آخرین اخبار حاکی از آن است که سلمانی فصل بعد هم با سپاهان قرارداد دارد. یکی از مدیران باشگاه استقلال به خبرنگار تسنیم خبر داد که آنها برای جذب این بازیکن اقدام کرده‌اند، ولی متوجه شدند که سلمانی فصل بعد هم با سپاهان قرارداد دارد. با این شرایط به نظر می‌رسد سلمانی برای جدایی از سپاهان نیاز به جلب رضایت باشگاه دارد.

 

انتهای پیام/

منبع