«بایدن» آمریکا را نابود می‌کند/ پکن به واشنگتن می‌خندد
«بایدن» آمریکا را نابود می‌کند/ پکن به واشنگتن می‌خندد

به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در ادامه جنگ قدرت میان مقامات و احزاب این کشور در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: تمرکز دولت بایدن بر مسائلی همچون سیاست‌های چپ‌گرایانه دلیلی است بر اینکه چین و سایر رقبای آمریکا ما را به سُخره گرفته و به آمریکا بخندند. رئیس‌جمهور پیشین آمریکا […]

به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در ادامه جنگ قدرت میان مقامات و احزاب این کشور در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: تمرکز دولت بایدن بر مسائلی همچون سیاست‌های چپ‌گرایانه دلیلی است بر اینکه چین و سایر رقبای آمریکا ما را به سُخره گرفته و به آمریکا بخندند.

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در ادامه این مصاحبه اضافه کرد: چین خود کارخانه‌هایی می‌سازد که ما را به طرق مختلف از بین ببرد و قطعاً ما را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

وی در ادامه افزود: وقتی مجسمه‌های قهرمانان کشور ما به زیر کشیده می‌شود و چنین مسائلی رخ می‌دهد، سایر کشورها از جمله رقباء تصور می‌کنند که آمریکا یک احمق است. من باید نظرات خود را بیان کنم؛ زیرا به این موضوع اعتقاد دارم که بایدن آمریکا را نابود خواهد کرد.