باید و نبایدهای مه برای کاشت مو
باید و نبایدهای مه برای کاشت مو

اقدامات قبل از کاشت مو چه اقداماتی باید قبل از کاشت مو انجام شود؟ از کجا می توانید از خدمات پیوند مو که توسط یک کلینیک ارائه می شود، مطمئن شویم؟ آیا در زمان شیوع ویروس کرونا، اقدامات کاشت مو انجام می شود؟ هزینه کاشت مو چقدر است؟ در ادامه در نظر داریم پاسخ جامعی […]

اقدامات قبل از کاشت مو

چه اقداماتی باید قبل از کاشت مو انجام شود؟ از کجا می توانید از خدمات پیوند مو که توسط یک کلینیک ارائه می شود، مطمئن شویم؟ آیا در زمان شیوع ویروس کرونا، اقدامات کاشت مو انجام می شود؟ هزینه کاشت مو چقدر است؟ در ادامه در نظر داریم پاسخ جامعی به همه ی سوالات یاد شده ارائه دهیم. قبل از اینکه تکنیک کاشت مو را انتخاب کنید، حتما دانش خود در مورد روش های موجود، عوارض آن، مراقبت های قبل و بعد افزایش دهید در این صورت می توانید استرس خود را کاهش دهید. این موضوع می تواند در کیفیت نهایی کاشت مو بسیار مفید باشد.

مهمترین اقدامی که باید قبل از کاشت مو انجام دهد این است که ابتدا یک کلینیک معتبر را انتخاب کنید و سپس با دریافت مشاوره ی لازم از پزشک خود، مناسب بودن این روش را بررسی کنید. استفاده از پیوند مو برای همه ی افراد مناسب نیست. افرادی که دچار برخی مشکلات خاص هستند، نمیتوانند از این تکنیک برای داشتن موهای پرپشت استفاده کنند. یک پزشک صادق و مجرب به فکر پول نیست و می تواند با توصیه های سودمند، مناسب ترین روش را برای شما پیشنهاد دهد. به همین دلیل است که به طور جدی توصیه میکنیم کلینیک های شناخته شده را انتخاب کنید.

کاشت مو در زمان شیوع یافتن ویروس کرونا

ما خدمات کاشت مو در دوران شیوع یافتن کرونا را با توجه به برخی از اصول بهداشتی مد نظر داریم. البته لازم به ذکر است که در برخی از زمان ها به دلیل تشدید یافتن ویروس کرونا، ما مجوز لازم برای انجام این اقدام را نداریم. بما همه ی پروتکل های بهداشتی را برای کاشت مو مد نظر داریم. پس نگران مشکلات بعدی نباشید. در صورتی که شرایط برای پیوند مو مناسب نباشد، ما هماهنگی های بعدی را در اولویت قرار خواهیم داد.

بهترین کلینیک کاشت مو

آیا شما نیز در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو دچار سردرگم هستید؟ آیا نمی دانید چگونه یک جراح حرفه ای را در اولویت قرار دهید؟ آیا در بین کلینیک های مختلفی که در این حوزه فعالیت دارند، دچار سردرگمی شده اید؟  با کلینیک بیرانوند دیگر به همه ی نگرانی ها و تردید های خود پایان دهید. ما به خوبی می دانیم که کدام روش کاشت برای شما مناسب است. ما با بهره مندی از پزشکان حرفه ای و کاربلد در این حوزه توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت کامل ، کاربران خود را به دست آوریم.  در صورتی که همه ی باید و نبایدهای ارائه شده را به خوبی انجام دهید ما گارانتی لازم را برای کاشت مو در اختیار شما قرار خواهیم داد.

متاسفانه برخی از کلاینت های ما اقدامات بعد و قبل از کاشت مو را جدی نمی گیرند و بعد از گذر مدت زمان کوتاهی از کیفیت کاشت راضی نیست  و ما را مسئول این امر می دانند. به عنوان مثال اگر شما بعد از کشت مو،  مشروبات مثصرف کنید در این صورت انتظار این را نداشته باشید از این روش نتیجه ی مطلوب دریافت کنید. پس به شدت توصیه میکنیم که باید و نبایدهای لازم را برای مراقبت های بعدی و قبلی را جدی بگیرید.

بهترین تکنیک کاشت مو؟

روش های مختلفی برای کاشت مو موجود است و هر کدام از آنها نیز مزیت و چالش های خاص ود را دارند. به همین دلیل می توان یک روش را به عنوان بهترین و بی نقص ترین روش انتخاب کرد. از سوی دیگر با شرایط بیمار، بهترین روش برای پیوند مو می تواند متفاوت باشد. برای این منظور از توصیه ی پزشکان کلینیک بیرانوند غافل نباشید. ما با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه به خوبی می دانیم که مدام روشن می تواند نتیجه ی بهتری به همراه داشته باشد. جدیدترین روش برای کاشت مو  تگنیک SUT  است.  در این روش برای کاشت مو از دستگاه های ویژه ای استفاده می شود. به همین دلیل دقت این تکنیک بار کاشت بسیار زیاد است. همه ی فرایند پیوند مو در یک جلسه انجام می شود. توجه کنید این نوع از روش های کاشت مو روش هایی کاملا غیر تهاجمی هستند. به همین دلیل عوارض ناشی از آنها بسیار کم است.

ما روش های مختلفی را برای کاشت مو با توجه به شرایط موجود با استفاد از بهترین تجهیزات مد نظر داریم. با کاشت مو می توانید زیبایی خود را به راحتی چندان برابر کنید. اگر شما نیز از ریزش موهای خود و طاسی سر، خسته شده اید، می توانید بهترین تکنیک ها را برای پیوند مو در اولویت قرار دهید. در صورتی که نیازمند اطلاعات بیشتری در مورد تکنیک های کاشت مو هستید و به دنبال استعلام هزنیه ی درخواستی می باشید، لحظه ای تردید نکنید با استفاده از شماره های مندرج می توانید با ما در تماس باشید. ما توصیه های لازم برای انتخاب بهترین روش پیوند مو را در اختیار شما قرار می دهیم.

IMG 3733 1024x1024 - باید و نبایدهای مه برای کاشت مو

 سوالات متداول

هزینه درخواستی برای کاشت مو چقدر است؟

هزینه ای که برای کاشت از شما درخواست می شود متناسب با نوع روش، تخصص پزشک مربوط، کلینیکی که انتخاب کرده اید و تجهیزاتی که برای این روش در اولویت قرار می گیرد متفاوت است. در صورتی که هزینه ای بسیار کمتر برای کاشت مو از شما درخواست شد در این صورت حتما به کیفیت و کارایی نهایی آن تکنیک شک کنید. هیچ پزشک متخصص و کاردان، تخصص و حرفه ی خود را با دریافت هزینه ی بسیار کم، ارائه نمی دهد. به منظور اطلاع از هزینه ی درخواستی با ما تماس بگیرید.

چرا باید به کلینیک بیرانوند اعتماد کنیم؟ ما از سال ها تجربه در حوزه ی جراحی های زیبایی مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت شما عزیزان باشیم. با ما دیگر به نگرانی های خود پایان دهید. ما برای شما گارانتی کاشت حرفه ای مو را ارائه خواهیم داد.

آیا بعد از کاشت مو احتمال ریزش مجدد آن موجود است؟

در صورتی که کلینیک های معتبر را انتخاب کنید و اقدامات لازم زیر نظر پزشکان متخصص انجام شود، کاشت مو مادام العمر خواهد بود.