برای برکناری من توطئه کردند/ در حال مذاکره با تیم جدید هستم!
برای برکناری من توطئه کردند/ در حال مذاکره با تیم جدید هستم!

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پیش مدیران باشگاه راجا کازابلانکا با وجود پیروزی این تیم برابر تیم سطیف در لیگ قهرمانان آفریقا، «مارک ویلموتس» سرمربی خود را برکنار کردند. ویلموتس در گفتگو با روزنامه HLN بلژیک مدعی شد اخراجش از راجا یک موضوع سیاسی بوده است. وی گفت: در ابتدای ماه نوامبر، سه نامزد […]

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پیش مدیران باشگاه راجا کازابلانکا با وجود پیروزی این تیم برابر تیم سطیف در لیگ قهرمانان آفریقا، «مارک ویلموتس» سرمربی خود را برکنار کردند.

ویلموتس در گفتگو با روزنامه HLN بلژیک مدعی شد اخراجش از راجا یک موضوع سیاسی بوده است.

وی گفت: در ابتدای ماه نوامبر، سه نامزد برای ریاست باشگاه وجود داشت. رئیس جدید با ۷۰ درصد آرا انتخاب شد. این به معنای این است که دو نفر دیگر بازنده بودند. آنها شروع به توطئه کردند و از همه ابزارهای ممکن حتی از رسانه‌های اجتماعی استفاده کردند.

سرمربی تیم راجا افزود: برکناری من بعد از پیروزی تیم اتفاق افتاد. این ثابت می‌کند که ارزیابی کار من ربطی به نتایج نداشته است. نمی‌تواند بدتر از این باشد. هیچکس نمی‌تواند اخراج مرا جدی بگیرد؛ می‌تواند؟

ویلموتس تاکید کرد: کسانی که این ماجرا را کمی دنبال کرده‌اند به خوبی می‌دانند که وضعیت چیست. به همین دلیل من در حال مذاکره با تیم جدیدی هستم. فعلاً چیز زیادی به شما نمی گویم اما ایده این است که من به همراه همسر و دختر کوچکم چند ماه دیگر در مراکش بمانم.

به گزارش خبرنگار مهر، گفته می‌شود ویلموتس پیشنهادی از تیم دیگری از مراکش دریافت کرده است و تا پایان این فصل در لیگ این کشور حضور خواهد داشت.

ویلموتس پیش از این در سال ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد اما بعد از یک تجربه تلخ و ناامیدکننده، از هدایت ایران کنار رفت. شکایت ۶ میلیون یورویی ویلموتس به فیفا برای گرفتن غرامت از فدراسیون ایران و ادامه این شکایت در دادگاه عالی ورزش، کام فوتبال ایران را بیشتر از نتایج این مربی بلژیکی تلخ کرد.

منبع