برای بلند تر شدن قد پسرم چکار کنم؟ گزارش جالب سایت وان قد
برای بلند تر شدن قد پسرم چکار کنم؟ گزارش جالب سایت وان قد

برخلاف بانوان که بلند قد بودن برای آنها یک ویژگی مثبت محسوب می شود داشتن قدی بلند برای آقایان یک امر ضرروی است. برای بلند تر شدن پسرم چکار کنم؟ شما باید نکات مهمی را رعایت کنید و همچنین از روش های اصولی برای افزایش قد فرزند خود استفاده کنید که در ادامه به آنها […]

برخلاف بانوان که بلند قد بودن برای آنها یک ویژگی مثبت محسوب می شود داشتن قدی بلند برای آقایان یک امر ضرروی است. برای بلند تر شدن پسرم چکار کنم؟ شما باید نکات مهمی را رعایت کنید و همچنین از روش های اصولی برای افزایش قد فرزند خود استفاده کنید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید.

چرا پسران باید بلند قد باشند؟

همانطور که اشاره کردیم داشتن قدی بلند یک ضرورت برای پسران است و به آن نیاز دارند تا در زندگی اجتماعی و روزمره خود موفق تر باشند. دلایل ذهنی و جسمی زیادی وجود دارد که ثابت می کند یک مرد باید قدی بلند داشته باشد تا از دیگر همجنس های خود بهتر و موفق تر جلوه دهد. اما آیا افزایش قد بعد از بلوغ ممکنه؟ در ادامه نیز به آن می پردازیم.

1. شخصیت پسر, اصلی ترین نکته

دلیل اصلی اینکه شما می خواهید فرزند پسر شما افزایش قد داشته باشد برای نگاهی است که دیگران بر او دارند. شخصیت یک پسر زمانی نمایان می شود که اعتماد به نفس داشته باشد. اعتماد به نفس تا حد زیادی وابسته به رضایت از بدن است و پسری که کوتاه قد است مطمئنا از بدن خود راضی نیست و نمی تواند راجع به خودش اعتماد به نفس داشته باشد و همین باعث می شود نتواند در بحث های مهم یا جمع های دوستانه به خودش اعتماد داشته باشد و فردی با شخصیت باشد که دیگران از او حساب می برند. به عنوان یک مرد شما باید نظر دیگران را جلب کنید و احترام آن ها را بدست آورید. اگر از سایت 1ghad.com دیدن کنید می توانید مقاله هایی را مطالعه کنید که اشاره به ارتباط قد و اعتماد به نفس دارند.

2. قابل اتکا بودن یک پسر

یکی از اصلی ترین دلایلی که یک پسر می تواند تکیه گاه یک دختر باشد یا خانواده و دوستان وی روی او حساب باز کنند داشتن شخصیت است که در تیتر قبلی توضیح دادیم که کاملا به داشتن قدی بلند وابسته است. اگر می خواهید نظر شخصی را جلب کنید و او را متقاعد کنید که به شما تکیه کند باید یک مرد کامل باشید.

3. قوی بودن

داشتن قدی بلند باعث می شود از لحاظ فیزیکی قدرتمند تر باشید و بتوانید در دعوا هایی که گریبان گیر همه ی ما می شوند از خود مراقبت کنید. شخصی که افزایش قد داشته و به قد بلندی دست پیدا کرده روزانه ورزش کرده و از بدنی قدرتمند برخوردار شده است و می تواند از خود در برابر دیگران مراقبت کند. همچنین داشتن قدی بلند باعث می شود از لحاظ روحی قوی باشید و توهین های دیگران را نادیده بگیرید و از شخصیت و بدن خود مطمئن باشید.

4. داشتن استایل جذاب

اخرین دلیل برای اینکه شما به قدی بلند نیاز دارید داشتن یک استایل جذاب است و هر پسری برای انتخاب پوشش و لباس باید قدی بلند داشته باشد تا لباس های زیبا تری انتخاب کند و شیک پوش باشد. استایل جذاب همیشه یکی از اصلی ترین مورد هایی بوده که جنس مخالف جذب آن شده است. در سایت 1ghad.com برای شما مقایسه هایی بین افراد بلند قد و کوتاه قد وجود دارد که مقایسه لباس آنها به صورت واضح نمایان می کند که داشتن قدی بلند چقدر به شما کمک می کند.

روش های افزایش قد در پسران

به سراغ روش های افزایش قد در پسران می رویم که موضوع اصلی این مقاله است و شما هم تا الان منتظر شنیدن آن بوده اید. برای اینکه فرزند پسر شما افزایش قد داشته باشد کافی است مواردی را که برای شما قرار داده ایم انجام دهد تا به قد دلخواه خود دست پیدا کند.

1. ورزش

how my boy can be taller 1 - برای بلند تر شدن قد پسرم چکار کنم؟ گزارش جالب سایت وان قد

اگر فرزند شما در دوران رشد به سر می برد و هنوز هورمون های رشد فعال دارد باید به دنبال انتخاب یک ورزش حرفه ای باشد. ورزش هایی همچون شنا و والیبال و بسکتبال از موثر ترین ورزش هایی هستند که باعث می شوند فرزند شما افزایش قد داشته باشد. ورزش های کششی همچون طناب زدن هم در افزایش قد تاثیر مستقیم دارند و شما باید فرزند خود را تشویق به انجام دادن این ورزش ها کنید.

2. استفاده از مکمل های تقویتی

اگر پسر شما در سن رشد قرار دارد باید مطمئن شوید که تمامی ویتامین ها و پروتئین های لازم همچون کلسیم، آرژنین، ویتامین ب، ویتامین کا و دیگر مواد مغذی که برای افزایش قد مورد نیاز هستند را از طریق وعده های غذایی که در طول روز مصرف می کند دریافت کند. اگر فرزند شما به هر دلیلی قادر به دریافت این مواد مغذی برای بدن خود نیست شما می توانید از مکمل هایی که این پروتئین ها و ویتامین ها را در اختیار فرزند شما قرار می دهند استفاده کنید.

3. تغذیه سالم

بهترین راه حل برای دریافت کلسیم و ویتامین و پروتئین برای استخوان های فرزند شما مصرف مواد غذایی سالم و مقوی است. شما با استفاده از یک برنامه غذایی سالم و درست که به طور منظم این مواد مغذی را در اختیار فرزند شما قرار دهد می توانید خیال او را این موضوع راحت کنید.

نکاتی که یک پسر باید رعایت کند تا افزایش قد داشته باشد

همراه با روش های افزایش قد و اقداماتی که یک پسر برای افزایش قد باید انجام دهد نکاتی هم وجود دارد که رعایت کردن آنها ضروری است. این نکات روی افزایش قد و عدم رشد تاثیر مستقیم دارند.

1. تایم خواب

داشتن خواب کافی در طول شب کلید افزایش قد یا عدم رشد است زیرا هورمون های رشد در طول شب ترشح می شوند و حداکثر تاثیر خود را در این زمان روی استخوان ها می گذارند. یک پسر نوجوان باید در طول شب استراحت کند و حداقل 8 ساعت را به خواب اختصاص دهد.

2. گردش خارج از خانه

گردش خارج از خانه باعث می شود تا ویتامین دی کافی از نور خورشید دریافت کنید و همچنین تحرک داشته باشید. در خانه ماندن و فعالیت فیزیکی نداشتن دشمن درجه یک افزایش قد محسوب می شود.

یکبار برای همیشه اقدام کنید تا بلند قد شوید

برای اطمینان یافتن از این موضوع که پسر شما افزایش قد اصولی و سالمی خواهد داشت می توانید به فکر استفاده از پکیج های افزایش قد سایت 1ghad.com باشید که دارای تجارب بسیار زیادی در موضوع افزایش قد می باشد. برای دیدن توضیحات بیشتر راجع به پکیج افزایش قد وان قد کافیست اینجا کلیک کنید.