برخورد دو خودروی پراید در محور گرمسار-سمنان/ ۳ نفر جان باختند
برخورد دو خودروی پراید در محور گرمسار-سمنان/ ۳ نفر جان باختند

مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه ۲۳:۳۰ شامگاه شنبه در محدوده سه‌راهی داورآباد آرادان محور جاده گرمسار به سمنان برخورد دو پراید به نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله اکیپی از پایگاه امداد و نجات برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند. وی ضمن بیان اینکه به […]

مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه ۲۳:۳۰ شامگاه شنبه در محدوده سه‌راهی داورآباد آرادان محور جاده گرمسار به سمنان برخورد دو پراید به نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله اکیپی از پایگاه امداد و نجات برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ضمن بیان اینکه به دلیل شدت حادثه دو مرد و یک زن در دم جان باختند، افزود: متأسفانه حال نفر چهارم نیز که به بیمارستان معتمدی گرمسار انتقال یافت، وخیم گزارش‌شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان بابیان اینکه عدم توجه به جلو، نداشتن هوشیاری کامل و خواب‌آلودگی اغلب چنین حوادث تلخی را رقم می‌زند، اضافه کرد: از هم‌وطنان درخواست می‌شود با رعایت نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی و توصیه‌ها از تکرار این صحنه‌ها جلوگیری کنند.