برنامه‌ریزی برای توسعه شهرآفتاب/ وزارت کشور ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس را چه زمانی تحویل می‌دهد؟
برنامه‌ریزی برای توسعه شهرآفتاب/ وزارت کشور ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس را چه زمانی تحویل می‌دهد؟

به گزارش ایسنا، لطف‌اله فروزنده با بیان اینکه شهرداری تهران توسعه شهر آفتاب را در دستورکار قرار داده، گفت: با توجه به مصوبه شورا، بهترین مرکز برای برگزاری نمایشگاه‌ها مجموعه شهر آفتاب است. معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران تأکید کرد: در حال رایزنی با دولت و مسئولان هستیم که جهت‌گیری به سمت استفاده […]

به گزارش ایسنا، لطف‌اله فروزنده با بیان اینکه شهرداری تهران توسعه شهر آفتاب را در دستورکار قرار داده، گفت: با توجه به مصوبه شورا، بهترین مرکز برای برگزاری نمایشگاه‌ها مجموعه شهر آفتاب است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران تأکید کرد: در حال رایزنی با دولت و مسئولان هستیم که جهت‌گیری به سمت استفاده از ظرفیت شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه‌ها باشد و بتوانیم از این فضا استفاده کنیم. علاوه بر  برگزاری نمایشگاه ها، مجموعه شهر آفتاب ظرفیت‌های دیگری نیز دارد؛ برای مثال در حوزه های گمرک نیز در این محل می توان وارد عمل شد.

بر اساس اعلام سایت شهر، وی همچنین با بیان اینکه شرکت های خودروساز باید به وعده‌های خود در خصوص تولید اتوبوس و تحویل به شهرداری‌ها عمل کنند، گفت:‌ سوال ما از وزارت کشور این است که هزار دستگاه اتوبوس را چه زمانی به شهرداری تحویل می‌دهد؟

انتهای پیام