• امروز : یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 14 July - 2024

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۴/ مصاف آلمان و اسکاتلند در افتتاحیه

  • ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۹
برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۴/ مصاف آلمان و اسکاتلند در افتتاحیه

به گزارش خبرگزاری مهر، هفدهمین دوره رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ از روز جمعه، بیست و پنجم خرداد با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه به میزبانی کشور آلمان آغاز خواهد شد. در نخستین روز این رقابت‌ها و در بازی افتتاحیه، تیم ملی فوتبال آلمان به مصاف اسکاتلند خواهد رفت.
دور اول یورو ۲۰۲۴
(جمعه ۲۵ خرداد)
گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جدول رده بندی گروه A

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
آلمان
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
اسکاتلند
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
مجارستان
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
سوییس
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

جدول رده بندی گروه B

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
اسپانیا
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
کرواسی
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
ایتالیا
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
آلبانی
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

جدول رده بندی گروه C

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
اسلوونی
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
دانماری
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
صربستان
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
انگلیس
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

جدول رده بندی گروه D

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
لهستان
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
هلند
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
اتریش
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
فرانسه
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

جدول رده بندی گروه E

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
بلژیک
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
اسلواکی
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
رومانی
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
اوکراین
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

جدول رده بندی گروه F

ردیف
تیم
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتیاز

۱
ترکیه
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۲
گرجستان
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۳
پرتغال
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

۴
چک
۰
۰
۰
۰
۰
۰
۰

شنبه ۲۶ خرداد
گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۰:۳۰)
گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)
یکشنبه ۲۷ خرداد
گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)
دوشنبه ۲۸ خرداد
گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۳:۳۰)
سه‌شنبه ۲۹ خرداد
گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه F: پرتغال – کرواسی (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۳:۳۰)
دور دوم یورو ۲۰۲۴ (چهارشنبه ۳۰ خرداد)
گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
پنجشنبه ۳۱ خرداد
گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
جمعه اول تیر
گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه D: لهستان – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: هلند – فرانسه (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
شنبه ۲ تیر
گروه F: گرجستان – جمهوری چک (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
دور سوم یورو ۲۰۲۴
(یکشنبه ۳ تیر)
گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)
دوشنبه ۴ تیر
گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۲:۳۰)
سه‌شنبه ۵ تیر
گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
چهارشنبه ۶ تیر
گروه E: اسلواکی – رومانی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه F: جمهوری چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴شنبه ۹ تیربازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)
یکشنبه ۱۰ تیر
بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰
دوشنبه ۱۱ تیر
بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)
سه‌شنبه ۱۲ تیر
بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴جمعه ۱۵ تیربازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
شنبه ۱۶ تیر
بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)
مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴سه‌شنبه ۱۹ تیربازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
چهارشنبه ۲۰ تیر
بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)
دیدار فینال یورو ۲۰۲۴یکشنبه ۲۴ تیر
بازی ۵۱: برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=211274

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.