برگزاری رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با حضور تماشاگران
برگزاری رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با حضور تماشاگران

به گزارش ایسنا، بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت به میزبانی ایران در شهر تهران برگزار خواهد شد. پیش از این قرار بود این رقابت‌ها در سالن فدراسیون برگزار شود، اما فدراسیون والیبال در راستای ارج نهادن به حقوق علاقمندان این رشته ورزشی و برای بالا بردن جذابیت […]

به گزارش ایسنا، بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت به میزبانی ایران در شهر تهران برگزار خواهد شد.

پیش از این قرار بود این رقابت‌ها در سالن فدراسیون برگزار شود، اما فدراسیون والیبال در راستای ارج نهادن به حقوق علاقمندان این رشته ورزشی و برای بالا بردن جذابیت این رقابت‌ها تصمیم گرفت مسابقات را با رعایت شرایط و دستور العمل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و با حضور تماشاگران برگزار کند.

بدین ترتیب با این تصمیم فدراسیون والیبال، شاهد بازگشت هیجان والیبال به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران بعد از ۲۶ ماه همراهی نکردن تماشاگران به دلیل شیوع کرونا خواهیم بود.

تیم‌های مقاومت شهداب یزد و پیکان تهران به ترتیب به عنوان قهرمان لیگ برتر سال ۱۴۰۰ و میزبان، نمایندگان ایران در این رقابت‌ها هستند.

انتهای پیام

منبع