برگزاری یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر گلستان/ پاسداشت ۸۳ آلاله مظلوم
برگزاری یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر گلستان/ پاسداشت ۸۳ آلاله مظلوم

مهدی طالبی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نزدیک شدن به ایام موسوم به هفته گرامیداشت مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته از یکم تیرماه تا هفتم این ماه را باعنوان‌هفته گرامیداشت مبارزه با مواد مخدر با برنامه های شاخصی گرامی خواهیم داشت. وی با بیان اینکه […]

مهدی طالبی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نزدیک شدن به ایام موسوم به هفته گرامیداشت مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته از یکم تیرماه تا هفتم این ماه را باعنوان‌هفته گرامیداشت مبارزه با مواد مخدر با برنامه های شاخصی گرامی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این ایام فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از رشادت مجموعه مظلوم‌ شهدای مبارزه با مواد مخدر است، افزود: در کنار دهها برنامه شاخص استانی و شهرستانی در این هفته در سرتاسر استان گلستان، یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر نیز برگزار خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان‌ با تاکید بر اینکه این یادواره با تصمیم ستاد برگزاری این مراسم با مشارکت مردم و سازمانهای مردم نهاد اجرایی می شود، خاطرنشان کرد: محل برگزاری این یادواره آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام شهر گرگان خواهد بود.

طالبی با اعلام این خبر که سخنرانی یکی از شخصیت های ملی، برنامه های فرهنگی و هنری و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر از جمله برنامه های این یادواره است، ادامه داد: تلاش خواهیم کرد این برنامه را به صورتی متفاوت و در شان نام و یاد شهدای گرانقدر و مجاهدت این عزیزان برگزار کنیم. 

وی از مشارکت نهادهای مختلف از جمله شهرداری گرگان، اداره اوقاف و امور خیریه گرگان، سازمان صمت گلستان، نیروی انتظامی و صدا و سیمای استان، میراث فرهنگی، بنیاد شهید و سازمانهای مردم نهاد استان گلستان تشکر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه های مرتبط با این هفته بزرگ را به نحو مطلوبی برگزار کنیم.

انتهای پیام 

منبع