بلاتکلیفی پیام نیازمند در پرتغال/ در انتظار تصمیم پورتیموننزه
بلاتکلیفی پیام نیازمند در پرتغال/ در انتظار تصمیم پورتیموننزه

به گزارش خبرنگار مهر، پیام نیازمند دروازه بان ایرانی که فصل گذشته به تیم پورتیموننزه پرتغال پیوست، شرایط خوبی در این تیم ندارد و بازی‌های بسیار کمی به او رسید. ادامه این روند ممکن است باعث جدایی نیازمند از تیم پرتغالی بشود اما هنوز چیزی مشخص نیست. به گزارش روزنامه «اوجوگو» پرتغال، رضا مصطفایی مدیر […]

به گزارش خبرنگار مهر، پیام نیازمند دروازه بان ایرانی که فصل گذشته به تیم پورتیموننزه پرتغال پیوست، شرایط خوبی در این تیم ندارد و بازی‌های بسیار کمی به او رسید.

ادامه این روند ممکن است باعث جدایی نیازمند از تیم پرتغالی بشود اما هنوز چیزی مشخص نیست.

به گزارش روزنامه «اوجوگو» پرتغال، رضا مصطفایی مدیر برنامه این دروازه بان ایرانی گفت: پیام باید بیشتر بازی کند اما شرایط آسان نیست زیرا ساموئل (دیگر دروازه بان پورتیموننزه) هم عالی است.

وی ادامه داد: چند باشگاه به پیام علاقه مند هستند اما همه چیز به پورتیموننزه بستگی دارد. او دروازه بانی مدرن و چابک و مطمئن است و در بازی با پاهایش بسیار خوب عمل می‌کند.

مدیر برنامه پیام نیازمند ادامه داد: پیام می‌خواهد در جام جهانی حضور داشته باشد. خواهیم دید چه اتفاقی می‌افتد چون ساموئل هم پیشنهادات زیادی دارد. فعلاً باید منتظر بمانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، نیازمند در این فصل تنها ۵ بازی به میدان رفت و موفق شد دو پنالتی را مهار کند. او دو سال دیگر با پورتیموننزه قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش ۲۰ میلیون یورو است.

منبع