بن سلمان به پدر زن خود هم رحم نکرد/حبس خانگی «مشهور»
بن سلمان به پدر زن خود هم رحم نکرد/حبس خانگی «مشهور»

به گزارش مهر، یک منبع آگاه در گفتگو با سایت ویکی لیکس سعودی، اعلام کرد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان شاهزاده «مشهور بن عبدالعزیز آل سعود» عموی خود را تحت بازداشت خانگی قرار داده است. این منبع تاکید کرد: مشهور بن عبدالعزیز به دلیل دیدار با یک مسئول امنیتی آمریکایی بلند پایه از سوی بن […]

به گزارش مهر، یک منبع آگاه در گفتگو با سایت ویکی لیکس سعودی، اعلام کرد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان شاهزاده «مشهور بن عبدالعزیز آل سعود» عموی خود را تحت بازداشت خانگی قرار داده است.

این منبع تاکید کرد: مشهور بن عبدالعزیز به دلیل دیدار با یک مسئول امنیتی آمریکایی بلند پایه از سوی بن سلمان تحت بازداشت خانگی قرار گرفته است.

شاهزاده مشهور بن عبدالعزیز علاوه بر آنکه عموی بن سلمان است پدر زن وی نیز به شمار می‌رود.

بن سلمان پیش از این نیز در نوامبر ۲۰۱۷ تعداد زیادی از شاهزادگان سعودی را به بهانه مبارزه با فساد بازداشت کرده بود.

بعد از آن شاهزادگان سعودی در ۴ حالت قرار دارند: یا در زندان‌های سری عربستان بازداشت هستند مانند ترکی بن عبدالله، بسمه بنت سعود، یا ربوده شده اند و از سرنوشت آنها خبری نیست مانند احمد بن عبدالعزیز، نایف بن احمد بن عبدالعزیز، یا مجبور به باج دادن به بن سلمان شده اند تا از حبس خانگی خارج شوند مانند متعب بن عبدالله و یا شاهزادگانی هستند که تحت امر بن سلمان قرار دارند و تسلیم او شده اند مانند الولید بن طلال.