بهره‌برداری از خانه کشتی به مدت ۱۴ سال رایگان شد
بهره‌برداری از خانه کشتی به مدت ۱۴ سال رایگان شد

به گزارش خبرگزاری مهر، فدراسیون کشتی در راستای تحقق یکی از اهداف بلند مدت خود و در جهت حمایت از تیم‌های ملی کشتی و حفظ شأن و جایگاه قهرمانان و ملی پوشان، نسبت به بازسازی و نوسازی کامل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، اقدام کرد. بر این اساس با توجه به فرسودگی بالای این سالن […]

به گزارش خبرگزاری مهر، فدراسیون کشتی در راستای تحقق یکی از اهداف بلند مدت خود و در جهت حمایت از تیم‌های ملی کشتی و حفظ شأن و جایگاه قهرمانان و ملی پوشان، نسبت به بازسازی و نوسازی کامل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، اقدام کرد.

بر این اساس با توجه به فرسودگی بالای این سالن و بخش‌های مختلف آن، در یک کار ضربتی و شبانه روزی و با هزینه کرد ۱۸ میلیارد تومانی، کار بازسازی و نوسازی کامل این سالن در حدود ۵ ماه به انجام رسید.

با توجه به اینکه این فضای ورزشی در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و فدراسیون کشتی نیز می‌بایست مبلغ ۴۴۰ میلیون تومان بابت اجاره سالانه این خانه کشتی به شرکت مذکور پرداخت می‌کرد، طبق توافقی که بین طرفین بعمل آمد، مقرر شد؛ بابت هزینه کرد فدراسیون کشتی به جهت نوسازی این خانه کشتی، حق بهره برداری از آن به مدت ۱۴ سال” به “صورت رایگان” (به صورت BOT) در اختیار فدراسیون کشتی قرار گیرد.

بدین ترتیب کشتی کشور تا ۱۴ سال آینده از پرداخت اجاره سنگین این سالن معاف بوده و می‌تواند، هزینه‌های مربوط به اجاره آن را به منظور توسعه بیشتر کشتی در بخش‌های دیگر استفاده کند.