به بقا در لیگ ستارگان قطر امید داریم/ الدحیل حریف سختی است
به بقا در لیگ ستارگان قطر امید داریم/ الدحیل حریف سختی است

به گزارش مهر، تیم فوتبال الخریطیات امروز شنبه در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف تیم قدرتمند الدحیل می‌رود. الخریطیات با کسب تنها دو برد و ثبت ۱۵ باخت، ۶ امتیازی است و در قعر جدول قرار دارد. پژمان منتظری مدافع ایرانی الخریطیات در نشست خبری پیش از این بازی تاکید کرد که بازیکنان […]

به گزارش مهر، تیم فوتبال الخریطیات امروز شنبه در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف تیم قدرتمند الدحیل می‌رود. الخریطیات با کسب تنها دو برد و ثبت ۱۵ باخت، ۶ امتیازی است و در قعر جدول قرار دارد.

پژمان منتظری مدافع ایرانی الخریطیات در نشست خبری پیش از این بازی تاکید کرد که بازیکنان الخریطیات باید تلاش مضاعفی در این بازی سخت به کار ببندند.

منتظری گفت: می‌دانیم که با تیم قدرتمند و سختی روبرو می‌شویم که می‌خواهد ما را شکست بدهد. با این حال برای این مسابقه و زنده نگه داشتن امید بقا در لیگ ستارگان آماده شده‌ایم. این مستلزم جنگندگی در تمام مسابقات پیش رو است. در بازی‌های قبل به پیروزی نرسیده‌ایم و دنبال تغییر شرایط هستیم.

به گزارش مهر، تیم الدحیل هم علی کریمی هافبک ایرانی را در اختیار دارد و در حال حاضر با ۳۴ امتیاز بعد از السد در رده دوم جدول قرار دارد.