بی‌میلی امباپه به بازی کنار مسی/ کیلیان همچنان خواهان پیوستن به رئال مادرید
بی‌میلی امباپه به بازی کنار مسی/ کیلیان همچنان خواهان پیوستن به رئال مادرید

به گزارش تسنیم، پیوستن لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن هم ظاهراً مانع جدایی کیلیان امباپه از این تیم فرانسوی نمی‌شود، بازیکنی که وارد سال پایانی قراردادش با پاریسی‌ها شده و هنوز به امضای قراردادجدید تن نداده است. گفته می‌شود او علاقه زیادی برای پیوستن به رئال مادرید دارد. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در مراسم معارفه […]

به گزارش تسنیم، پیوستن لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن هم ظاهراً مانع جدایی کیلیان امباپه از این تیم فرانسوی نمی‌شود، بازیکنی که وارد سال پایانی قراردادش با پاریسی‌ها شده و هنوز به امضای قراردادجدید تن نداده است. گفته می‌شود او علاقه زیادی برای پیوستن به رئال مادرید دارد.

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در مراسم معارفه لیونل مسی گفت: به نظرم حالا با پیوستن لیونل مسی به جمع ما، رقابتی‌ترین تیم را داریم. کیلیان حالا گزینه‌ای جز ماندن در پاریس ندارد. به نظرم همه می‌دانند که آینده امباپه چیست. او بازیکنی رقابت‌طلب است و می‌خواهد جام‌های قهرمانی ببرد. کیلیان می‌خواست ما تیمی رقابت‌طلب داشته باشیم و فکر می‌کنم ما حالا رقابتی‌ترین تیم دنیا را داریم. با این شرایط دیگر امباپه بهانه‌ای ندارد و نمی‌تواند کاری به غیر از ماندن در PSG انجام دهد.

در سوی دیگر اما تیبو وزیریان خبرنگار سرشناس فرانسوی مدعی شده که امباپه 22 ساله پس از قطعی شدن پیوستن لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن به مدیران این باشگاه گفته که قصد جدایی از PSG را دارد. طبق ادعای این خبرنگار فرانسوی، کیلیان که تمایلی به بازی کنار مسی ندارد، رویای بازی در رئال مادرید را دارد و امیدوار است پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری راهی سانتیاگوبرنابئو شود. بر این اساس اگر این تابستان این اتفاق نیفتد، او قراردادش را تمدید نخواهد کرد تا بتواند تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال شود.

امباپه که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 171 بازی 132 گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده، در فصل اخیر نیز عملکرد خوبی داشت و در کنار کمک به PSG برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آمار 42 گل زده و 11 پاس گل را در 47 بازی از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/