تاریخ و ساعت دومین ال‌کلاسیکوی فصل مشخص شد
تاریخ و ساعت دومین ال‌کلاسیکوی فصل مشخص شد

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، سازمان لیگ فوتبال اسپانیا، اعلام کرد که نبرد تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا موسوم به «ال‌کلاسیکو» در هفته سی‌ام فصل جاری لالیگا، روز دهم آوریل سال 2021 (21 فروردین 1400) از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد. این بازی به میزبانی رئال مادرید […]

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، سازمان لیگ فوتبال اسپانیا، اعلام کرد که نبرد تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا موسوم به «ال‌کلاسیکو» در هفته سی‌ام فصل جاری لالیگا، روز دهم آوریل سال 2021 (21 فروردین 1400) از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد. این بازی به میزبانی رئال مادرید و در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو برگزار خواهد شد.

مصاف قبلی دو تیم در ورزشگاه نوکمپ که روز سوم آبان برگزار شد را رئالی‌ها با نتیجه 3 بر یک به سود خود به پایان رساندند که در آن بازی فدریکو والورده، سرخیو راموس و لوکا مودریچ برای تیم مادریدی و آنسو فاتی در دقیقه 8 تنها گل بارسلونا را به ثمر رساندند. با این حال در حال حاضر بارسلونا در جدول وضعیت بهتری نسبت به رئال مادرید دارد و با 2 امتیاز بیشتر نسبت به رقیب دیرینه در جایگاه دوم قرار دارد.

 

انتهای پیام/