تامین ۵ هزار دستگاه اتوبوس برای سال آینده
تامین ۵ هزار دستگاه اتوبوس برای سال آینده

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۹ طرح بزرگ شهری در قم با اعتبار ۱۰ هزار میلیارد ریال در سالن همایش‌های شهرداری قم با اشاره به دشمنی‌ها و تحریم‌های سخت آمریکایی‌ها گفت: سال ۹۹ بر اساس پیش بینی‌ها سال سختی بود اما مردم با مقاومت و […]

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۹ طرح بزرگ شهری در قم با اعتبار ۱۰ هزار میلیارد ریال در سالن همایش‌های شهرداری قم با اشاره به دشمنی‌ها و تحریم‌های سخت آمریکایی‌ها گفت: سال ۹۹ بر اساس پیش بینی‌ها سال سختی بود اما مردم با مقاومت و استقامت در برابر توطئه‌ها نقشه آنها را خنثی کردند.

وی با اشاره به شرارت‌های ترامپ در عرصه بین‌المللی و شکستش در انتخابات آمریکا گفت: ایستادگی مردم موجب شد تا ترامپ به عنوان این شر بین‌المللی از صحنه خارج شود و هر کاری برای خدمت به این مردم انجام دهیم، نمی‌توانیم دِین خود را به آنها ادا کنیم.

وزیر کشور با اشاره نقش قم در انقلاب اسلامی و جایگاهش به عنوان یک استان بین‌المللی گفت: همه ما بخاطر الطاف حضرت معصومه (س)، مردم قم و مراجع مدیون هستیم و باید تلاش کنیم عقب ماندگی‌های قم را متناسب با شأن قم جبران کنیم.

وی افزود: با وجود همه محدودیت‌ها و به تعبیری خشکسالی بودجه‌ای، برای رفع مشکلات کشور تمام توان دولت به کار گرفته شده است.

رحمانی فضلی با بیان اینکه از محل اعتبارات کرونا، دولت مجوزی برای تأمین پنج هزار دستگاه اتوبوس و تعدادی واگن مترو از محل تهاتر نفت تصویب کرده است که امیدواریم با واردات قطعات این مهم محقق شود گفت: برای قم سهم قابل توجهی از این اتوبوس‌ها و واگن‌ها در نظر خواهیم گرفت.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات قم در بحث بودجه تک شهرستانی بودن است گفت: افزودن دو شهرستان به در کمیسیون سیاسی امنیتی دولت تصویب و در حال انجام فرایند لازم است که امیدواریم تا پایان دولت این مجوز صادر شود.