تاکید شبکه‌های تلویزیونی بر استفاده از رابط ناشنوایان
تاکید شبکه‌های تلویزیونی بر استفاده از رابط ناشنوایان

به گزارش ایسنا، در کشور تعداد زیادی از کودکان ناشنوا و کم شنوا هستند که محصولات فرهنگی بسیار اندکی برای آنها تولید می‌شود. در همین راستا برنامه زنده  «مل مل» از روز پنج شنبه، ۲۷ مرداد ساعت ۱۶ تا ۱۷ بنا دارد به صورت آزمایشی، با رابط ناشنوایان تولید شود تا در راستای سیاست عدالت […]

به گزارش ایسنا، در کشور تعداد زیادی از کودکان ناشنوا و کم شنوا هستند که محصولات فرهنگی بسیار اندکی برای آنها تولید می‌شود. در همین راستا برنامه زنده  «مل مل» از روز پنج شنبه، ۲۷ مرداد ساعت ۱۶ تا ۱۷ بنا دارد به صورت آزمایشی، با رابط ناشنوایان تولید شود تا در راستای سیاست عدالت محوری در دوره جدید سازمان، کودکان کم شنوا یا ناشنوا بتوانند مانند سایر کودکان از آثار اختصاصی خود در آنتن رسانه ملی برخوردار شوند.
شبکه کودک بعد از پخش آزمایشی و گرفتن بازخورد مخاطبان بنا دارد تعداد بیشتری از آثار پخش شده از آنتن این شبکه را با رابط ناشنوایان به آنتن تلویزیون روانه کند.
به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر شبکه تلویزیونی سلامت نیز در دو برنامه خود به نام‌های «مادر کودک» و «ضربان»، از رابط ناشنوایان استفاده کرده‌ است.
لزوم مناسب سازی  برنامه‌های سیما برای ناشنوایان چند سالی می‌شود که به عنوان یک ضرورت مطرح شده و در مدت اخیر در دستور کار مدیران سیما قرار گرفته است.
انتهای پیام