تجلیل سخنگوی دولت از مقام شامخ شهدا
تجلیل سخنگوی دولت از مقام شامخ شهدا

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت علی ربیعی، در دیدار با مادر شهیدان خالقی پور گفت: خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان بزرگ‌ترین توفیق الهی است. دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور با اشاره به همزمانی روز بزرگداشت شهدا و سالروز شهادت شهید داوود خالقی‌پور گفت: هرچه […]

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت علی ربیعی، در دیدار با مادر شهیدان خالقی پور گفت: خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان بزرگ‌ترین توفیق الهی است.

دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور با اشاره به همزمانی روز بزرگداشت شهدا و سالروز شهادت شهید داوود خالقی‌پور گفت: هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می‌کنیم که خود را وقف این عزیزان کنیم. عملکرد ما زیر نظر شهداست و شهدای گرانقدر نظاره گر اعمال و اخلاق ما هستند که اگر خدای ناکرده در انجام وظیفه خودمان کوتاهی کرده باشیم باید پاسخگو باشیم.

سخنگوی دولت با گرامیداشت یاد شهیدان رسول، علیرضا و داوود و پدر این شهدا حاج محمود خالقی پور گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا یک وظیفه و رسالت است و حضور در منزل شهدا حال انسان را خوب می‌کند.
گفتنی است شهید داوود خالقی پور در ۲۳ اسفند سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمد. همچنین شهیدان رسول و علیرضا خالقی پور در سال ۱۳۶۷ در عملیات مرصاد به شهادت رسیدند