تحلیل دیدارهای امام خمینی(ره) در نجف اشرف
تحلیل دیدارهای امام خمینی(ره) در نجف اشرف

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، بیست و یکمین قسمت از برنامه تاریخی «سرچشمه» شنبه و یکشنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد ساعت ۲۱ به تبیین و بررسی اتفاقاتی که در زمان ورود حضرت امام خمینی (ره) به نجف اشرف رخ داده است می‌پردازد. حجت الاسلام رحمانی از همراهان حضرت […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، بیست و یکمین قسمت از برنامه تاریخی «سرچشمه» شنبه و یکشنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد ساعت ۲۱ به تبیین و بررسی اتفاقاتی که در زمان ورود حضرت امام خمینی (ره) به نجف اشرف رخ داده است می‌پردازد.

حجت الاسلام رحمانی از همراهان حضرت امام (ره) در نجف اشرف و عراق این هفته مهمان حضوری برنامه سرچشمه خواهد بود تا به تبیین، تحلیل و بازخوانی اتفاقاتی که در زمان ورود حضرت امام (ره) به نجف اشرف رخ داده است بپردازد.

همچنین در این برنامه پیرامون دیدار امام خمینی ره با مراجع، بزرگان حوزه علمیه نیز مباحثی مطرح خواهد شد.

«سرچشمه» کاری از گروه تلویزیونی بسیج صداوسیما و گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و اجرای حسین جودوی است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده تاریخ انقلاب اسلامی ایران را منتشر می‌کند.

منبع