تداوم حضور هلال احمر در نقاط سیل‌زده استان تهران/ جستجوی مفقودی‌ها در چند منطقه
تداوم حضور هلال احمر در نقاط سیل‌زده استان تهران/ جستجوی مفقودی‌ها در چند منطقه

شاهین فتحی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حضور امدادگران جمعیت هلال احمر استان تهران در مناطق سیل‌زده این استان گفت:‌ حضور امدادگران جمعیت هلال احمر تا آخرین روزی که بتوانیم خدماتی را در چهارچوب وظایفمان به مردم ارائه کنیم، ادامه خواهد داشت.   وی با بیان اینکه با کشف پیکر آخرین مفقودی در فیروزکوه تمام نفرات […]

شاهین فتحی در گفت‌وگو با ایسنا درباره حضور امدادگران جمعیت هلال احمر استان تهران در مناطق سیل‌زده این استان گفت:‌ حضور امدادگران جمعیت هلال احمر تا آخرین روزی که بتوانیم خدماتی را در چهارچوب وظایفمان به مردم ارائه کنیم، ادامه خواهد داشت.  
وی با بیان اینکه با کشف پیکر آخرین مفقودی در فیروزکوه تمام نفرات مفقود شده در سیل این بخش پیدا شدند، اظهار کرد: البته هچنان امدادگران جمعیت هلال احمر در مناطقی از امام‌زاده داوود، رودهن، پردیس و … حضور خواهند داشت تا در صورت نیاز نسبت به امدادرسانی اقدام شود. همچنین با توجه به ثبت گزارش مفقودی دو تن در پردیس جستجوها در این مناطق نیز ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:‌
کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه
هشدار برق‌گرفتگی درحین و پس از آبگرفتگی

مدیرعامل هلال احمر استان تهران گفت: جست‌وجو در هر منطقه ای که گزارش مفقودی در آن وجود داشته باشد با هماهنگی فرماندهی عملیات و مدیریت بحران ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام