تدوین دستورالعمل جدید برای مقابله با کم فروشی
تدوین دستورالعمل جدید برای مقابله با کم فروشی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی استاندارد، مهدی اسلام‌پناه در سومین جلسه طرح پایش و نظارت بر کمیت فرآورده‌ها که مدیران کل استاندارد استان‌های کشور به صورت مجازی شرکت داشتند بر تدوین دستورالعمل و شیوه نامه کنترل کمیت و مقابله با کم فروشی تاکید کرد. وی گفت: مسئولان استانی بدون هیچ عذر […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی استاندارد، مهدی اسلام‌پناه در سومین جلسه طرح پایش و نظارت بر کمیت فرآورده‌ها که مدیران کل استاندارد استان‌های کشور به صورت مجازی شرکت داشتند بر تدوین دستورالعمل و شیوه نامه کنترل کمیت و مقابله با کم فروشی تاکید کرد.
وی گفت: مسئولان استانی بدون هیچ عذر و بهانه‌ای باید در اجرای این طرح در استان مبادرت ورزند و گزارش دقیقی از عملکرد هفتگی استان خود را در راستای این طرح ارائه کنند.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، بحث مقابله با کم فروشی را جزو وظایف و از اولویت‌های برنامه این سازمان دانست و از اینکه ترک فعل مدیران قبلی باعث انباشت تکالیف بر زمین مانده شده ابراز تأسف کرد.
وی تصریح‌کرد: اگر گفتمان ما گفتمان حق الناس است، باید برای ادای حقوق مردم سر از پا نشناسیم.
اسلام پناه تاکید کرد: با تلاش شبانه روزی و کار جهادی موضوع کم فروشی را در سراسر کشور پایش کرده و این اقدام را در رأس برنامه‌های خود قرار دهید تا آمار کم فروشی به حداقل کاهش یابد.