• امروز : سه شنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 23 April - 2024

«ترانه» شادی‌آور صبحگاهی برای ورزش ایران/ اولین نقره تاریخ اسکیت

  • ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۶:۵۷
«ترانه» شادی‌آور صبحگاهی برای ورزش ایران/ اولین نقره تاریخ اسکیت

به گزارش خبرنگار مهر، کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید حججی» و شعار «ایمان – ایران – افتخار» در نوزدهمین دوره از بازی‌های آسیایی شرکت کرده، در دوازدهمین روز امیدوار است که به مدال های پرتعدادتری دست پیدا کند.
نتایج ورزشکاران ایران در روز دوازدهم به شرح زیر است:
ترانه احمدی به مدال نقره رسید
ترانه احمدی در مرحله نهایی مسابقات اسکیت فری‌استایل بازی‌های آسیایی هانگژو مقابل لیو چیائو از چین تایپه به رقابت پرداخت و در مسابقه اول و دوم خود مقابل این اسکیت‌باز شکست خورد و به مدال نقره این دوره از مسابقات رسید. این اولین مدال نقره این رشته در بازیهای آسیایی به شمار می رود.

ترانه احمدی اولین مدال آور تاریخ اسکیت ایران

سالک اصفهانی به مدال برنز نرسید
رومینا سالک اصفهانی نیز در مرحله رده‌بندی اسکیت فری‌استایل بازی‌های آسیایی هانگژو با تینگ یوئن به رقابت پرداخت و در حالی که مسابقه اول خود را شکست خورد، در مسابقه دوم به پیروزی رسید و پس از شکست در مسابقه سوم نتوانست به مدال برنز برسد.

رومینا سالک اصفهانی در فری استایل بازیهای آسیایی

ساروی با پیروزی آغاز کرد
در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی، محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه ۶ بر۳ رستم آساکولوف از ازبکستان را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد. ساروی در مرحله یک چهارم به مصاف اوزور ژوژوپبیکوف از قرقیزستان می‌رود.

محمدهادی ساروی در بازیهای آسیایی هانگژو

مدال آوران ایران در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی:
مدال طلا:* تیم ملی والیبال* افشین سلیمی – ووشو* یوسف صبری – ووشو* صادق آذرنگ – کوراش* حسین رسولی – پرتاب دیسک* رضا علیپور – سنگنوردی
مدال نقره:* تیم چهار نفره روئینگ بانوان* تیم دو نفره روئینگ بانوان* مهدی حاج موسایی – تکواندو* علیرضا حسین پور – تکواندو* آرین سلیمی – تکواندو* شجاع پناهی – ووشو* زهرا کیانی – تالو – ووشو* الهه منصوریان – ووشو* محسن محمدسیفی – ووشو* مهدی الفتی – ژیمناستیک* مجید وحید بریمانلو – کوراش* دنیا آقایی – کوراش* زهرا باقری – کوراش* احسان حدادی – پرتاب دیسک* امین کاویانی نژاد – کشتی فرنگی* ناصر علیزاده – کشتی فرنگی* ترانه احمدی – فری استایل اسکیت
مدال برنز:* مرجان سلحشوری – تکواندو* مبینا نعمت زاده – تکواندو* متین رضایی – تکواندو* ملیکا میرحسینی – تکواندو* مهران برخورداری – تکواندو* فرانک پرتوآذر – دوچرخه سواری* تیم ملی تنیس روی میز* محمد رهبری – شمشیربازی* شهربانو منصوریان – ووشو* تیم ملی شمشیربازی ایران* تیم تیراندازی تپانچه ۱۰ متر میکس* تیم دوبل تنیس روی میز* تیم کایاک ۵۰۰ متر دو نفره (قایقرانی)* تیم کانو دو نفره (قایقرانی)* ملیکا امیدوند – کوراش* هدیه کاظمی – کایاک ۵۰۰ متر(قایقرانی)* دانیال سهرابی – کشتی فرنگی

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=199529

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.