ترزیچ: احساس غرور می‌کنیم/ هالند فوق‌العاده است
ترزیچ: احساس غرور می‌کنیم/ هالند فوق‌العاده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادین ترزیچ که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل میهمان خود سویا تن به تساوی 2-2 دادند، اما در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسیدند و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شدند، گفت: حس فوق‌العاده‌ای […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادین ترزیچ که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل میهمان خود سویا تن به تساوی 2-2 دادند، اما در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسیدند و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شدند، گفت: حس فوق‌العاده‌ای داریم و از اینکه در بین هشت تیم برتر اروپا هستیم، خیلی خوشحالیم.

وی در تمجید از ستاره نروژی‌اش که در این بازی هر دو گل دورتموند را به ثمر رساند، اظهار داشت: هالند فوق‌العاده است. او بهترین گلزن ما و سرشار از اعتماد به نفس است. از تک‌تک بازیکنانم تشکر و به این تیم خیلی افتخار می‌کنم.

سرمربی دورتموند تصریح کرد: شروع خوبی نداشتیم و در آغاز بازی آشفته بودیم. پاس‌های بدی در آغاز بازی دادیم و همین باعث شد آرامش لازم را نداشته باشیم، اما در ادامه بهتر شدیم و برای هر توپ جنگیدیم.

ترزیچ خاطرنشان کرد: احساس غرور می‌کنیم که از این مرحله گذر کردیم و از این بابت خوشحال هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/