ترکیب احتمالی ایران برابر بحرین/چند تغییر در ترکیب تیم ملی فوتبال
ترکیب احتمالی ایران برابر بحرین/چند تغییر در ترکیب تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۱ امشب در یکی از حساس‌ترین بازی‌های برگشت گروه C مقدماتی جام جهانی قطر به مصاف بحرین می‌رود. شاگردان دراگان اسکوچیچ که با تصمیم AFC برای برگزاری بازی‌های برگشت خود در این گروه راهی کشور بحرین شدند برای اینکه امیدهای خود برای ماندن در جدول را […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۱ امشب در یکی از حساس‌ترین بازی‌های برگشت گروه C مقدماتی جام جهانی قطر به مصاف بحرین می‌رود.

شاگردان دراگان اسکوچیچ که با تصمیم AFC برای برگزاری بازی‌های برگشت خود در این گروه راهی کشور بحرین شدند برای اینکه امیدهای خود برای ماندن در جدول را زنده نگه دارند چاره‌ای جز بردن میزبان ندارند.

درگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تغییراتی را در ترکیب این تیم برای دیدار با بحرین در نظر گرفته است که نشان از تغییر تاکتیکی او برای برد ایران دارد.

علیرضا بیرانوند همچون همیشه در چارچوب دروازه تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.

شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان همچون دیدار با هنگ کنگ زوج قلب دفاع این تیم را تشکیل می‌دهند. صادق محرمی نیز جایگاه خود را در دفاع راست حفظ کرده است اما در جناح چپ قرار است میلاد محمدی بازی کند.

وحید امیری با وجود خروج از جمع مدافعان تیم ملی به جمع هافبک‌ها اضافه شده است تا امروز در کنار احمد نورالهی و علی قلی زاده قرار بگیرد. همچنین احسان حاج صفی کاپیتان اول تیم ملی جانشین سعید عزت الهی شده تا برای این تیم بازی کند.

3782683 - ترکیب احتمالی ایران برابر بحرین/چند تغییر در ترکیب تیم ملی فوتبال

اسکوچیچ با وجود عدم موفقیت سردار آزمون و مهدی طارمی در امر گلزنی مقابل هنگ کنگ بار دیگر به آنها بازی می‌دهد تا زوج موفق در فوتبال باشگاهی اروپا بار دیگر شانس گلزنی با پیراهن تیم ملی ایران را داشته باشند.

ترکیبی که با دو تغییر نسبت به دیدار با هنگ کنگ به میدان می‌رود تا شاید تاکتیک‌های کادر فنی تیم ملی ایران برای پیروزی در نبردهای قدرتی میانه میدان باعث کسب سه امتیاز در پایان این دیدار شود.