تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟
تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟ تزریق فیلر و تزریق ژل اسید هیالورونیک مولکولی است که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. به لطف خواص خاص خود، باعث آبرسانی به پوست و ترمیم حجم های از دست رفته پوست می شود.بدن به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری، مولکول‌های خاصی را کمتر و […]

تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

تزریق فیلر و تزریق ژل

اسید هیالورونیک مولکولی است که به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. به لطف خواص خاص خود، باعث آبرسانی به پوست و ترمیم حجم های از دست رفته پوست می شود.
بدن به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری، مولکول‌های خاصی را کمتر و کمتر ترشح می‌کند که در بازسازی سلولی و هیدراتاسیون پوست خود شرکت می‌کنند. این مورد در مورد عناصری مانند کلاژن، الاستین یا حتی اسید هیالورونیک است. تزریق دومی که تحت برندهایی مانند Restylane، Juvéderm و Teosyal به بازار عرضه می شود، می تواند به راحتی عواقب نامطلوب این پدیده را جبران کند. این تزریق ها با پر کردن حجم از دست رفته و محو کردن چین و چروک های ساکن، ظاهری شاداب و جوان به چهره شما می بخشد.
اسید هیالورونیک به شکل یک ژل ویسکوالاستیک است و از بیوسنتز با منشا غیر حیوانی به دست می آید.

image 1652516803 - تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

فواید استفاده از هیالورونیک اسید در تزریق فیلر

تزریق فیلر با اسید هیالورونیک برای اهداف پزشکی زیبایی در بسیاری از قسمت های بدن استفاده می شود و باعث بهبود موارد زیر میشود:

 1. افزایش حجم لب  
 2. از بین بردن چین و چروک ، خط لبخند، چروک های پیشانی، پنجه کلاغی، چین های بینی
 3. اصلاح اسکارهای تروماتیک و آکنه
 4. از بین بردن چین و چروک و افتادگی لاله گوش
 5. اصلاح چروک گردن بدون جراحی
 6. اصلاح عدم تقارن صورت و بدن
 7. رینوپلاستی طبی (تغییر ساختار بینی بدون جراحی).
 8. افزایش حجم استخوان گونه
 9. بازسازی صورت (زاویه چانه و خطوط چروک)
 10. لیفت پلک 
 11. اصلاح سیاهی دور چشم 
 12. بهبود گودی زیر چشم
 13. جوانسازی دست  
 14. بازسازی سیلوئت : اصلاح بی نظمی ها و هماهنگ سازی منحنی های بدن.
image 1652517021 1024x544 - تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

تزریق فیلر و تزریق ژل  در چه قسمت هایی انجام میگیرد؟

 1. لب: حجم متناسب با لب های خود را پیدا کنید و سپس بر اساس ان تزریق را انجام دهید تا با تزریق مناسب لبهایتان بسیار بزرگ و نا مناسب نشود. این کار در کلینیک زیبایی سارا زیر نظر فرد متخصص و با حضور پزشک انجام میگیرد و با بی حسی موضعی قابل انجام است. لب ها در ابتدا کمی متورم می شوند و سپس بسیار طبیعی و انعطاف پذیر به نظر می رسند. تزریق ها به صورت محافظه کارانه و به تدریج انجام می شود، می توان حجم را به دلخواه افزایش داد.
 2. چین و چروک اطراف دهانتزریق ژل و یا فیلر در این ناحیه بسیار موثر است و برای ماندگاری بیشتر، می توان تزریق را با لیزر درمانی ترکیب کرد و تاثیر بخشی را افزایش داد.
 3. استخوان گونه : با گذشت زمان و جاذبه، کاهش حجم در صورت ایجاد می شود. علاوه بر این، پایین آمدن بافت ها در نتیجه گودها و چین و چروک های ناخواسته ایجاد می کند. مواد تزریقی موجود در بازار اکنون به ما اجازه می‌دهند تا حجم از دست رفته صورت را بازیابی کنیم و ساختار را برای حمایت از بافت‌های افتاده را بازیابی کنیم.
 4. با تزریق عمیق محصول، به خصوص در سطح استخوان گونه، حجم آن به سرعت اصلاح می شود و از هجده تا بیست و چهار ماه طول می کشد. زمان بهبودی آن بسیار ناچیز است.
 5. چین و چروک های نازولبیال در صورت:این چین ها در محل گونه ها، ناحیه بینی و دهان یافت می شوند. آنها در طی افتادگی تدریجی گونه ها به دلیل نیروی جاذبه رخ می دهند. در کاهش آنها می توان نتایج بسیار خوبی به دست آورد. تزریق نیز با بی حسی موضعی انجام می شود. این مکان ها زیاد متورم نمی شوند و نتیجه آن فوری است!
 6. چین وچروک های عمیق: این چین و چروک ها اغلب در سطح گلابلا، بین ابروها یا روی پیشانی دیده می شوند، اما می توانند در هر جایی از صورت ایجاد شوند. چین و چروک های عمیق همیشه به طور کامل در طول پر کردن ناپدید نمی شوند، اما اغلب بهبود خوبی حاصل می شود.
 7. خطوط لب و دهان: این چین‌ها در گوشه‌های پایینی دهان یافت می‌شوند و باعث می‌شوند لب‌ها به سمت پایین آویزان شوند. این حالت لبخند کمتری به شما می دهد. تکنیک های پر کردن تا حد زیادی این ناحیه را بهبود می بخشد و حتی می تواند گوشه ای خندان از دهانتان را به شما بازگرداند!
image 1652516841 - تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

لیزر موهای زائد

رشد موهای ناخواسته و تیره بر روی بدن میتواند دردسر ساز باشد و در این بین لیزر موهای زائد میتواند انتخاب بسیار خوبی برای از بین بردن آنها باشد. درمان با لیزر بسیار ایمن بوده و در مدت زمان کوتاهی به راحتی میتواند موهای زائدتان را برای همیشه و کامل از بین ببرد.

آیا لیزر موهای زائد مضر است؟

درمان و از بین بردن موهای زائد با لیزر ممکن است ناراحت کننده باشد و برخی افراد لیزر درمانی را دردناک می دانند. احساس ناراحتی و درد ناشی از آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است زیرا آستانه درد فردی است. هنگامی که نور لیزر به داخل پوست فرستاده می شود، گرما در فولیکول های مو رسوب می کند که مانند یک حرکت کوچک باند الاستیک یا مانند گرمای سوزن سوزن در شاخه های کوتاه است که به سرعت دوباره ناپدید می شود. ممکن است بخواهید 1 گرم پاراستامول و 400 میلی گرم ایپرن / ایبوپروفن 1 ساعت قبل از درمان مصرف کنید – این باعث کاهش ناراحتی در طول درمان می شود.

image 1652516896 - تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

عملکرد لیزر موهای زائد به چه صورتیست؟

ما یک برنامه درمانی متناسب با شما و رنگ پوست و مو را به طور جداگانه آماده می کنیم. فلش نور در فولیکول مو به گرما تبدیل می شود که در نتیجه از بین می رود. نتیجه کاهش دائمی مو در ناحیه تحت درمان است.
فقط بخشی از ریشه مو که در حال رشد است قابل درمان است. این بدان معنی است که همیشه باید انتظار داشت که لیزردرمانی بیشتری به تمام ریشه های مو ضربه بزند. بیشتر اوقات حدود 8 درمان در فواصل 1-2 ماهه بین درمان ها خواهد بود.
اگر موها تیره باشند، درمان بهترین نتیجه را دارد. موهای قهوه‌ای و قرمز کمتر به درمان پاسخ می‌دهند، اما می‌توان اثری را مشاهده کرد.

مزایای انجام لیزر موهای زائد چیست؟

 • از بین رفتن قرمزی و لک پوستی
 • بهبود جوش هایی که به دلیل استفاده از ژیلت روی پوست بوجود میایند.
 • از بین رفتن آثار فولیکول های روی پوست
 • عدم نیاز به استفاده از ژیلت، اپیلاسیون های پر هزینه و تیغ
 • نرم و روشن شدن پوست
 • افزایش اعتماد بنفس
image 1652516945 - تزریق ژل بهتر است یا تزریق فیلر؟؟؟

برای انجام موارد بالا به کجا مراجعه کنم؟

برای انجام هر یک از موارد بالا بهتر است به جای سالن های آرایشگاهی به کلینیک زیبایی مراجعه کنید تا تمامی خدمات زیباییتان زیر نظر پزشک متخصص با سابقه انجام شود. کلینیک زیبایی سارا یکی از همین مکان ها است که با مراجعه به آن تمامی خدمات های زیباییتان بطور کاملا حرفه ای و دقیق زیر نظر پزشک انجام خواهد شد. برای رزرو وقت حتما با ایشان در تماس باشید.