تشریح برنامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته
تشریح برنامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مشترک مسئولان فدراسیون کاراته با سرمربیان تیم‌های ملی و مسئولان سازمان لیگ جهت بررسی شرایط و نحوه برگزاری رقابتهای انتخابی تیم‌های ملی برگزار شد و در نهایت مقرر شد این مسابقات از ۱۹ فروردین ماه به مدت ۶ روز برگزار می‌شود. در این نشست که شهرام هروی و سمانه خوشقدم […]

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مشترک مسئولان فدراسیون کاراته با سرمربیان تیم‌های ملی و مسئولان سازمان لیگ جهت بررسی شرایط و نحوه برگزاری رقابتهای انتخابی تیم‌های ملی برگزار شد و در نهایت مقرر شد این مسابقات از ۱۹ فروردین ماه به مدت ۶ روز برگزار می‌شود.

در این نشست که شهرام هروی و سمانه خوشقدم سرمربیان تیم ملی، ابوالقاسم پایدار رئیس و کورش گنجی دبیر سازمان لیگ حضور داشتند.

وحید مؤمنی سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در این ارتباط گفت: تمامی کاراته کاهای کشورمان در بخش کومیته برای حضور در تیم ملی باید در رقابت‌های قهرمانی کشور حضور یابند. در همین خصوص ذبیح الله پورشیب، امیر مهدی زاده، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، علی اصغر آسیابری، صالح اباذری، حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور، طراوت خاکسار، سارا بهمنیار ابوالفضل شهرجردی، مهسا افسانه، نگین باقری و فاطمه صادقی با نظر کادر فنی و شورای راهبردی کاتا از حضور در مرحله نخست رقابتهای انتخابی معاف هستند.

وی ادامه داد: با توجه به درخواست برخی از مسئولان هیأت‌ها و کاراته کاها در خصوص کاهش هزینه و به منظور بهره مندی از ظرفیت حداکثری شرکت کنندگان با هماهنگی صورت گرفته با هیأت رئیسه فدراسیون، هزینه انجام تست PCR کلیه شرکت کنندگان به عهده فدراسیون خواهد بود.

در این نشست همچنین مصوب شد دور برگشت سوپر لیگ مردان کشور به زمانی دیگر موکول گردد.

کاراته کاهای مدعی حضور در اردوی تیم ملی باید از تاریخ دوم فروردین ماه با مراجعه به سایت فدراسیون ثبت نام کنند.