تشریح خدمات اورژانس در تعطیلات نوروزی/توصیه های کرونایی
تشریح خدمات اورژانس در تعطیلات نوروزی/توصیه های کرونایی

پیرحسین کولیوند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی سازمان اورژانس در نوروز اظهار داشت: هماهنگ شده از هر رشته یکی از متخصصان حتماً در بیمارستان‌ها حضور داشته باشد. وی افزود: اتاق عمل و بخش‌های ویژه فعال هستند. همچنین به تمام بیمارستان‌های خصوصی، دولتی، خیریه و نظامی ابلاغ کرده‌ایم شرایطشان […]

پیرحسین کولیوند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی سازمان اورژانس در نوروز اظهار داشت: هماهنگ شده از هر رشته یکی از متخصصان حتماً در بیمارستان‌ها حضور داشته باشد.

وی افزود: اتاق عمل و بخش‌های ویژه فعال هستند. همچنین به تمام بیمارستان‌های خصوصی، دولتی، خیریه و نظامی ابلاغ کرده‌ایم شرایطشان را بر اساس برنامه ریزی های ما در ستاد ملی مقابله با کرونا هماهنگ کنند.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: طبق بازدیدهایی که از صبح انجام شده برنامه ریزی ها خوب پیش می‌رود و همینطور به تمام داروخانه‌ها ابلاغ شده که در ایام تعطیلات باز باشند تا مردم در تأمین دارو با مشکل مواجه نباشند.

وی تصریح کرد: همچنین برای تأمین خون و فرآورده‌های خونی از قبل برنامه ریزی شده و مشکلی در این زمینه نداریم.

کولیوند در پایان گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد بیشتر مبتلایان به بیماری کرونا در دورهمی ها و مسافرت‌ها به این بیماری مبتلا شده‌اند به همین خاطر توصیه می‌کنیم از دورهمی و سفر در ایام تعطیل پرهیز کنند.