تشکر FIVB از والیبال ایران
تشکر FIVB از والیبال ایران

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی والیبال در صفحه رسمی خود در فضای مجازی در خصوص عملکرد والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ نوشت: تشکر از ایران! فصل ۲۰۲۲ برای تیم ملی والیبال ایران تمام شد. آنها در لیگ ملت‌ها هفتم شدند. همچنین ایران در مسابقات قهرمانی جهان در رده سیزدهم ایستاد. برای همه بازیکنان و کادر […]

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی والیبال در صفحه رسمی خود در فضای مجازی در خصوص عملکرد والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ نوشت: تشکر از ایران! فصل ۲۰۲۲ برای تیم ملی والیبال ایران تمام شد. آنها در لیگ ملت‌ها هفتم شدند. همچنین ایران در مسابقات قهرمانی جهان در رده سیزدهم ایستاد. برای همه بازیکنان و کادر فنی ایران، آرزوی بهترین ها را داریم.
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در مجموع ۱۲ مسابقه طی سه هفته مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال موفق به شکست تیم‌های چین، استرالیا، آمریکا، کانادا، لهستان، اسلوونی و صربستان شد و در دیدار با تیم‌های هلند، ژاپن، بلغارستان، برزیل و ایتالیا نتیجه را واگذار کرد. در پایان مرحله گروهی، ایران با هفت برد و ۲۰ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار گرفت. شاگردان بهروز عطایی در مرحله یک چهار نهایی لیگ ملت‌ها در شهر بولونیا ایتالیا نیز به مصاف لهستان رفتند و شکست خوردند.
همچنین تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان  به مصاف برزیل رفت و با حساب سه بر صفر (۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ ) شکست خورد تا به این ترتیب ایران از صعود به یک چهارم نهایی بازماند و حذف شود.
انتهای پیام