تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو
تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو

به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته در تورین ایتالیا به مصاف یوونتوس رفت و با نتیجه ۲ به ۳ شکست خورد. پورتو که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر یک پیروز شده بود، در مجموع با تساوی ۴-۴ و با قانون […]

به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته در تورین ایتالیا به مصاف یوونتوس رفت و با نتیجه ۲ به ۳ شکست خورد. پورتو که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر یک پیروز شده بود، در مجموع با تساوی ۴-۴ و با قانون گل زده در زمین حریف به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در نیمه نخست این بازی یک توپ به تیرک دروازه زد و یک پنالتی برای تیمش گرفت اما در نیمه دوم با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. همین مسئله باعث افزایش فشار یوونتوس شد و یووه در وقت‌های قانونی یک گل دیگر به ثمر رساند.

طارمی بعد از پایان بازی در حالی تمام بازیکنان پورتو جشن صعود گرفته بودند، سراغ «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو رفت و لحظاتی در آغوش او اشک ریخت. مشخص نیست اشک طارمی از خوشحالی صعود بود یا ناراحتی بابت اخراج و از دست دادن بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی.

3715336 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو

3715335 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو

3715339 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو

طارمی بعد از این اشک‌ها در جشن صعود بازیکنان پورتو هم شرکت کرد؛ با لباسی متفاوت نسبت به سایر بازیکنان پورتو. اعضای تیم پرتغالی در رختکن هم جشن و پایکوبی گرفتند و در هواپیمای برگشت به پرتغال هم عکس یادگاری را ثبت کردند.

3715334 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو
3715340 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو3715337 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو3715338 - تصاویری از اشک‌های مهدی طارمی در آغوش سرمربی پورتو