تغییر تاریخ هفته پایانی سوپر لیگ کاراته
تغییر تاریخ هفته پایانی سوپر لیگ کاراته

به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه‌ای که فدراسیون کاراته پیش از این اعلام کرده بود، قرار بود مسابقات انتخابی تیم ملی طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفندماه به میزبانی همدان و هفته پایانی مسابقات سوپر لیگ نیز ۲۴ اسفندماه در تهران برگزار شود که به دلیل تعویق مسابقات انتخابی تیم ملی، معرفی قهرمانی سوپر لیگ […]

به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه‌ای که فدراسیون کاراته پیش از این اعلام کرده بود، قرار بود مسابقات انتخابی تیم ملی طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفندماه به میزبانی همدان و هفته پایانی مسابقات سوپر لیگ نیز ۲۴ اسفندماه در تهران برگزار شود که به دلیل تعویق مسابقات انتخابی تیم ملی، معرفی قهرمانی سوپر لیگ نیز احتمالاً در سال ۱۴۰۲ خواهد بود.
دلیل تعویق مسابقات انتخابی تیم ملی از سوی فدراسیون کاراته درخواست میزبان بیان شده است. طبق تاریخ جدید این رقابت‌ها ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در همان همدان برگزار خواهد شد که در روز نخست مردان و در روز دوم بانوان به روی تاتامی خواهند رفت.
اینکه چرا فدراسیون با درخواست میزبان برای تعویق رقابت‌ها موافقت کرده، مشخص نیست. ولی نکته اصلی آنجاست که مدعیان حضور در اردوی تیم ملی باید در روزهای پایانی سال رنج سفر به همدان را تحمل کرده و روی تاتامی انتخابی مبارزه کنند.