تقابل کاپیتان تیم ملی ایران با بارسلونا/ طیبی بازهم گلزنی می کند؟
تقابل کاپیتان تیم ملی ایران با بارسلونا/ طیبی بازهم گلزنی می کند؟

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا روز جمعه این هفته برگزار می‌شود. در این مرحله که میزبانش شهر ریگا پایتخت لتونی است، بنفیکا پرتغال با بارسلونا اسپانیا دیدار می‌کند و اسپورتینگ لیسبون پرتغال هم به مصاف ای. سی. سی. اس فرانسه می‌رود. حسین طیبی کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در […]

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا روز جمعه این هفته برگزار می‌شود. در این مرحله که میزبانش شهر ریگا پایتخت لتونی است، بنفیکا پرتغال با بارسلونا اسپانیا دیدار می‌کند و اسپورتینگ لیسبون پرتغال هم به مصاف ای. سی. سی. اس فرانسه می‌رود.

حسین طیبی کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در تیم بنفیکا حضور دارد و امیدوار است درخشش خود را در دیدار برابر بارسلونا تکرار کند.

طیبی سه سال پیش در مرحله نیمه نهایی همین رقابت‌ها با تیم غیرت قزاقستان برابر بارسلونا هم گلزنی کرد و هم پاس گل داد تا نماینده قزاقستان در نهایت با برد ۵ – ۲ راهی فینال شود.

بارسلونا باوجود سابقه سه قهرمانی در اروپا در دیدارهای اخیر خود نتایج قاطعی کسب نکرده است. این تیم در پنج مسابقه آخر خود قبل از تقابل با بنفیکا صاحب دو برد، یک تساوی و دو باخت شده است. در مقابل بنفیکا در هر پنج دیدار اخیر خود پیروز از زمین خارج شده است.

دیدار رده بندی و فینال لیگ قهرمانان فوتسال اروپا هم روز یکشنبه به میزبانی لتونی برگزار خواهد شد.

منبع