تقویت جبهه انقلاب باید در مدارس صورت گیرد
تقویت جبهه انقلاب باید در مدارس صورت گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا احمدی سنگری بعد از ظهر پنج شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان گیلان که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: حفظ جایگاه و منزلت معلم بسیار حائز اهمیت است. وی با اشاره به مشکلات و مضایق معلمین در بخش‌های مختلف، افزود: رفع نیازها و […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا احمدی سنگری بعد از ظهر پنج شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان گیلان که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: حفظ جایگاه و منزلت معلم بسیار حائز اهمیت است.
وی با اشاره به مشکلات و مضایق معلمین در بخش‌های مختلف، افزود: رفع نیازها و چالش‌های معلمین باید در اولویت قرار گیرد.
عضو کمیسیون آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیر و معلمی که کار خدماتی انجام می‌دهد قابل تحمل نیست، گفت: ارزش گذاری و احیای جایگاه واقعی معلمین و فرهنگیان مورد تاکید است.
احمدی با تاکید بر اینکه تربیت دانش آموزان متدین و انقلابی از برنامه‌های اصلی آموزش و پرورش است، بیان کرد: حذف برخی هنجارشکنی‌ها در مدارس نتیجه درست آموزش و تربیت است.
وی با بیان اینکه تقویت جبهه انقلاب باید در مدارس صورت گیرد، افزود: تربیت نسل انقلابی و متدین دور از انتظار نظام آموزشی جامعه اسلامی نیست.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شایسته سالاری در آموزش و پرورش در اولویت قرار گیرد، گفت: فضا را برای بهره گیری از مدیران و افراد توانمند در آموزش و پرورش فراهم کنید.
جای خالی دانشگاه فرهنگیان در گیلان
جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در این نشست، اظهار کرد: ساماندهی صندوق فرهنگیان به عنوان سامانه حمایتی این قشر باید مورد تاکید قرار گیرد.
وی با اشاره به جای خالی دانشگاه فرهنگیان در گیلان، افزود: برخورداری از دانشگاه فرهنگیان در استان مطالبه جدی گیلان است.
گیلان خاستگاه مفاخر علمی و فرهنگی است
سیدعلی آقازاده دیگر نماینده رشت و خمام در مجلس هم در این نشست اظهار کرد: گیلان ظرفیت‌های ارزشمندی در بخش‌های مختلف دارد که باید به آن پرداخته شود.
وی با تاکید بر نگاه ویژه مسئولان کشوری به گیلان، افزود: گیلان خاستگاه مفاخر علمی و فرهنگی است و می‌طلبد نگاه ملی به این استان صورت گیرد.