تلاش بازیکن تیم ملی والیبال برای لژیونر شدن
تلاش بازیکن تیم ملی والیبال برای لژیونر شدن

علی اصغر مجرد در گفتگو با مهر با اشاره به حضور خود در تیم والیبال سپاهان اصفهان و کسب مقام سومی مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: امسال من عضو تیم سپاهان بودم و به نظر من در لیگ برتر توانستیم تا با قدرت به مرحله نیمه نهایی برسیم اما اتفاقاتی افتاد که باعث شد سیرجان […]

علی اصغر مجرد در گفتگو با مهر با اشاره به حضور خود در تیم والیبال سپاهان اصفهان و کسب مقام سومی مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: امسال من عضو تیم سپاهان بودم و به نظر من در لیگ برتر توانستیم تا با قدرت به مرحله نیمه نهایی برسیم اما اتفاقاتی افتاد که باعث شد سیرجان قهرمانی لیگ برتر والیبال کشور را به دست بیاورد.

عضو تیم ملی والیبال کشور ادامه داد: مصدومیت و همچنین برخی عوامل فنی در این نتیجه اثرگذار بود تا نماینده اصفهان قهرمانی لیگ را از دست بدهد.

وی همچنین درباره بازی فینال لیگ برتر والیبال کشور بین دو تیم ارومیه و سیرجان نیز اظهار کرد: به نظر من تیم سیرجان یک تیم واقعاً با کیفیت بود که خیلی خوب کنار هم بازی می‌کردند و از همه مهم‌تر تیمی یک دل بود که برای هر امتیاز می‌جنگیدند و تیم ارومیه هم تیم خیلی فوق العاده ای بود و شهر ارومیه هم معروف به عشق والیبال است که هرکسی آرزو دارد تا در این شهر والیبال بازی کند.

مجرد از آغاز اردوهای تیم ملی طی هفته دوم فروردی ماه خبر داد و گفت: این اردو برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در رقابت‌های لیگ ملت‌ها در ایتالیاست.

وی درباره کسب مقام در مسابقات تصریح کرد: تغییر سرمربی تیم ملی که یکی از بهترین سرمربی‌های جهان محسوب می‌شود، شرایط را سخت کرده و باید با برگزاری اردوهای آمادگی و هماهنگی با سرمربی تیم ملی تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام دهیم.

عضو تیم ملی والیبال کشور همچنین به حضور در المپیک ۲۰۲۱ نیز اشاره کرد و افزود: المپیک یکی از رویدادهای مهم ورزشی دنیا است و همه آرزو دارند در این مسابقات شرکت کنند و من هم مثل هر ورزشکار دیگری از جمله بزرگترین آرزوهای ورزشی، حضور در المپیک با پیراهن تیم ملی است.

مجرد درباره وضعیت حضور در تیم‌های لیگ برتر طی سال آینده نیز خاطرنشان کرد: برای لیگ والیبال در سال آینده چند پیشنهاد خارجی دارم و سعی می‌کنیم بهترین انتخاب را برای حضور در تیم‌های باشگاهی داشته باشم.